Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 73 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 73 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - koláč, Sladká Tečka, hrušky, vejce, kypřicí prášek, skořice, ořechy. Strana 73.
1 ... 73 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
SLADKÁ TEČKA HRUŠKOVÝ KOLÁČ vzhůru nohama! 10 porcí 60 min VEGET SUROVINY: 200 g hladké mouky NP Bio 2 lžičky prášku do pečiva ½ lžičky mletého muškátového oříšku ½ lžičky soli 160 g másla 150 g třtinového cukru NP Bio 3 vejce NP Bio 65 ml mandlového mléka 3 lžíce instantní kávy 2 lžíce vody 125 g vlašských ořechů 2 lžičky mleté skořice 3 hrušky 125 g cukru moučky POSTUP: 1. V misce smíchejte mouku, prášek do pečiva, muškátový oříšek a sůl. 2. V druhé míse vyšlehejte 150 g změklého másla s cukrem do jemné pěny, přidejte vejce a 3 lžíce mandlového mléka. Kávu rozmíchejte ve dvou lžících vroucí vody, přidejte do směsi a vše zamíchejte. 3. Přidejte moučnou směs, nakrájené ořechy a promíchejte v hladké těsto. 4. Formu o průměru 23 cm vymažte studeným máslem a poprašte skořicí. 5. Ve dvou vrstvách vyskládejte na dno plátky oloupané hrušky bez jádřinců. 6. Těsto přelijte do formy a pečte dozlatova 40 minut v troubě na 180 °C. 7. Na polevu smíchejte 125 g cukru s 60 ml mandlového mléka. Před podáváním přelijte polevou. 73

Albert letáky

TOP letáky