Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - str. 9 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 9 ... 77
Leták Albert - 28.8.2019 - 1.10.2019 - Produkty v akci - česnek, kapusta, kapusta růžičková, chilli paprička, žampiony, cukr, bylinky, ocet, sklenice. Strana 9.
1 ... 9 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 28.8.2019 do 1.10.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
INSPIRACE RŮŽIČKOVÁ KAPUSTA v hořčičném nálevu 2x 700 ml 35 min VEGAN NALOŽENÉ ŽAMPIONY v oleji 2x SUROVINY: 1 kg růžičkové kapusty 4 šalotky 2 hrsti kopru 2 lžíce hořčičného semínka 20 g cukru 2 lžíce soli 100 ml vody 200 ml octa POSTUP: 1. Růžičkovou kapustu očistěte. Oloupané šalotky přepulte. 2. Do sklenic rovnoměrně rozdělte šalotky, kopr a hořčičná semínka. Naplňte kapustičkami. Přisypte cukr a sůl, dolijte octem, vodou a zavařte. 250 ml 25 min SUROVINY: 500 g žampionů 500 ml vody 100 ml červeného vinného octa 1 citron NP Bio 2 lžičky soli +2 dny na odležení VEGAN 4 stroužky česneku NP Bio 1 hrst hladkolisté petrželky 1 hrst pažitky 2 snítky tymiánu 1 červená chilli paprička 100 ml olivového oleje POSTUP: 1. Žampiony očistěte, malé přepulte, větší nakrájejte na čtvrtky nebo plátky. V hrnci přiveďte k varu vodu, ocet, šťávu z citronu a sůl. Vsypte žampiony, 5 minut vařte a pak je sceďte. 2. Česnek oloupejte, nakrájejte na plátky, bylinky nadrobno a chilli papričku na kolečka. 3. Do sklenic rovnoměrně rozdělte bylinky, pár plátků česneku a chilli, vložte hrst žampionů a opakujte, dokud není sklenice plná. Nakonec dolijte olejem. 4. Nechte v chladu 2 dny odležet. Spotřebujte do 1 měsíce. 9

Albert letáky

TOP letáky