Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - str. 17 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 17 ... 77
Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - Produkty v akci - paprika, kapusta, kapusta růžičková, slanina, čabajka, tempeh, zakysaná smetana, chilli, magnézium, vápník, vitamin. Strana 17.
1 ... 17 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 9.10.2019 do 5.11.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
TRŽNICE NÁPADY DO KUCHYNĚ KAPUSTA KAPUSTA: 1. Mám pevné listy a ještě pevnější stvol. Z venkovních listů je vhodné stvoly vyříznout a do pokrmů je nedávat. 2. Používejte mě především na dušení, vaření, pečení nebo takzvané blanšírování (listy se vloží na 1–2 minuty do vroucí vody a hned zchladí). Mé velké listy poslouží jako skvělý obal na různé náplně, třeba rýži s mletým masem. 3. Chuťově ke mně nejvíc ladí zakysaná smetana, slanina nebo tempeh, červená mletá paprika, čabajka a výrazné sýry. RŮŽIČKOVÁ KAPUSTA: 1. Já mám ráda spojení se slaninou, máslem, smetanou a sýry. Spolu s česnekem nebo chilli dokážu být pěkně ostrá. 2. Hodím se jako příloha k pečeným masům, do polévek a zeleninových jídel. Výtečná jsem i pečená v troubě s jablky nebo hruškami. Mám totiž jemně nasládlou chuť. 3. Rychlý recept na závěr? Vyzkoušejte mě vařenou, přelitou rozpuštěným máslem a posypanou opraženou strouhankou. PŮVOD A ROZŠÍŘENÍ Naším předchůdcem je divoké zelí. První zmínky o kapustě pochází už ze starého Egypta. Menší růžičková kapusta je pak relativně nová odrůda z Belgie. I přes konečné rozšíření do celého světa jsme nejpoužívanější právě v evropské kuchyni. Sezona září až l : eden Vitaminy :C Minerály , B1, B9 : draslík , vápník, hořčík, fosfor 17

Albert letáky

TOP letáky