Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - str. 25 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 25 ... 77
Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - Produkty v akci - hranolky, Bernard, pivo, alkohol, nádobí, deka. Strana 25.
1 ... 25 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 9.10.2019 do 5.11.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
BUĎME SPOLU U JEDNOHO STOLU „Žádná láska není tak opravdová jako láska k jídlu,“ řekl irský dramatik George Bernard Shaw. A protože podzimní vítr už se zase prohání po strništích, přišel ten nejlepší čas při slunečném odpoledni pozvat přátele, zabalit se na zahradě nebo terase do teplé deky a užít si lásku k jídlu i domovu naplno. SVAČÍME v lese TŘÍBAREVNÉ HRANOLKY Foodstyling: Bára Mosorjaková Nosková Dekorstyling: Eva Justychová Fotografie: Lucie Čermáková Text: Bára Mosorjaková Nosková, Naďa Fidrmucová Nádobí a decor zapůjčil: Butlers – made for your home, Nila Living s.r.o., www.nila.cz 25

Albert letáky

TOP letáky