Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - str. 43 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 43 ... 77
Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - Produkty v akci - houba, cukr, křížovky, Mio, horské kolo, panenka, stolní hra, ústenka, rouška, elektrické topidlo. Strana 43.
1 ... 43 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 9.10.2019 do 5.11.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
ALBERT BAVI Nebo tajenku vyplňte přímo do formuláře na webu www.albert.cz/tajenka. Vyherkyně křížovky z čísla 9/2019 Hana Loudínová, Pelhřimov CHVILKA Vyhrajte poukázku Jak se zapojit? Vyluštěte říjnovou křížovku a tajenku zašlete do 14. 10. 2019 na adresu redakce Albert magazínu: Podkovářská 2, Praha 9, 190 00 na nákup v síti prodejen Albert s křížovkou v hodnotě 300 Kč INICIÁLY HERCE LUKAV SKÉHO SLADKÁ SMAŽENÁ PLACKA (zdrobněle) INICIÁLY HEREČKY JANŽURO- VE INICIÁLY HEREČKY ZAKONČENI MUTIOVÉ ZAPIS ŠACHOVE ROŠADY KVETN ORGÁNY SOUZVUKY TÓNO HLASITÉ VOLÁN KNIŽNÍ SPOJKA MLEČNÝ VÝROBEK DOHOD- NOUT ŠACHOVÉ DUTKY ZVUK ZVONKU SLOVENSKÉ PRIVLAST NOVACÍ ZÁJMENO ROZEPRE JERABINO- VÝ CUKR ZURIVOST ŘÍDÍCÍ STŘEDISKO (zkratka) 1. DIL TAJENKY ZÁZRAK DESKOVÁ HRA TROPICKÝ PTÁK UZENKA OZNAČENÍ DÁLKOVÉ PŘEPRAVY TRUMF VÁHA OBALU JEMNE ZVUČET ELEKTRICKÉ TOPIDLO CITOSLOV CE OPO VRŽENÍ NUŽE BYK (kntžně) MORSKA ZNAČKA DECITUNY VYDRA OBYVATEL IRÁKU PANENKA (dětsky) ČAST ZAPALO VAT DRUH BOROVICE CHRUPU VOJENSKÉ ÚMLUVY NULA SLOVENSKY MALÁ PLA- SOUVISICÍ S POTEM "AKR" CHETNICE CHATRČ (nářečně) DOMACKY "ARNOLD" DŘEVARSKY ZÁVOD JMENO HEREČKY VRÁNOVÉ 2. DIL TAJENKY MODEL ODEBÍRANA NEMECKÝ GEOLOG 3. DÍL TAJENKY AMERICKY WESTERN TROPICKÉ OVOCE OPADÁVÁNÍ (plurál) NÁZEV SOUHLÁS KY HORMON POTRAT (medicin- sky) STARTY LETADEL SKOBA VIDA PANEČKU ČÍSLO (expresiv ně) SKLÁDACÍ CYLINDR ČASNÝ PALČIVÁ TRHANÍ DRCENÁ, V MLÝNKU DOMACKY ZELENINA "ADAM" VYPRODÁ- MALOLETA ROUŠKA ANGLICKY "sit" ZASEDAN (zastarale) FAKULTNÍ NEMOCNICE HORSKÉ TENKÝ BEDNA (obecně) SNIŽENÝ TON "A" JAVORY KAVKAZSKÝ POKRM VIZIGOTSKÝ KRÁL INICIÁLY HEREČKY KORINKOVE VÝČEP STARÝ CELÝCH ITALSKY "MOJ" STO LET VNITRKY SVALOVINA VESPERAN- TU "POPIRAT" DOMKY ŠNEKO VLOUPÁNÍ (idčeji) UMELECKÉ TROJICE TKANINA ANGLICKY "KOZLATA" NEHLUČNE ZKRATKA PROVDANÁ MUŽSKÉ JMENO KOLINSKÝCH TISKÁREN ČESKÝ BÁSNÍK SLOVENSKY "OREL" ZNAČKA SÍDLO MPZ NIZO ZEMSKA NIGERII ABVOLTU NEMOCNIČ- PRCHATI ODDELENÍ POMUCKA: KIDS, KORTIN, LAUBE, LERI,MIO, NEI, VLUP JEDLA HOUBA ČAST SAKA

Albert letáky

TOP letáky