Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - str. 48 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 48 ... 77
Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - Produkty v akci - cibule, mrkev, paprika, karotka, pstruh, kapr, rostlinný tuk, sůl, pepř, omega 3. Strana 48.
1 ... 48 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 9.10.2019 do 5.11.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
PŘÍBĚHY Z ALBERTU PSTRUH v olivovém oleji PSTRUH, KAPR a čas výlovů Podzim je tu a s ním i rybí sezona a výlovy. Ochutnejte tradiční i inspirativní recepty z čerstvého pstruha či kapra. Tak jako u všech surovin i z ryb Albert vybírá to nejlepší na váš stůl. 4 porce Udělejte si podzimní výlet na výlov rybníka Rožmberk. Koná se 11.–13. 10. 2019. PROČ RYBY Z ALBERTU? • Pstruzi z Albertu pochází z prémiových italských chovů. Výjimečná oblast Risorgive plná potoků a pramenů s čistými vodami je ideální pro zdravý a správný vývoj pstruhů. Klíčový je také jejich chov, typický furlánský styl práce zahrnující vášeň a odhodlání farmářů, které se přenáší z rodičů na potomky. To vše je zárukou té nejvyšší kvality pstruhů na pultech Albertu. • Kapři na pultech Albertu pochází z třeboňských rybníků. Jsou pro nás Čechy tradiční rybou, a tedy vhodní pro náš jídelníček i tělo. Navíc jsou čistě přírodní, chovaní tradičními způsoby už z dob Karla IV. • Maso sladkovodních ryb je díky obsahu omega 3 polynenasycených mastných kyselin prospěšné v prevenci srdečních chorob. 48 30 min +6 hod marinování SUROVINY: 8 filetů pstruha 1 velká mrkev 1 paprika 1 cibule 2 stroužky česneku 200 ml olivového oleje 5 lžic jablečného octa sůl, pepř 6 větviček čerstvého tymiánu BEZ laktózy

Albert letáky

TOP letáky