Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - str. 56 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 56 ... 77
Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - Produkty v akci - zázvor, papája, kapsle, Bref, WC blok, Persil, prací prostředek, kapsle na praní, parfém, orchidea, levandule. Strana 56.
1 ... 56 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 9.10.2019 do 5.11.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
ODSTRANĚNÍ SKVRN OCHRANA Persil Discs 4v1 pronikají hluboko do vláken a odstraňují i ty nejodolnější skvrny. Prací kapsle Persil Discs 4v1 jsou účinné proti skvrnám a zároveň šetrné k vláknům. SVĚŽEST ZÁŘIVÉ BARVY Užívejte si příjemnou dlouhotrvající svěžest vašeho oblečení díky vylepšené skladbě parfémů. Persil Discs 4v1 rozzáří vaše oblečení a zabraňují zašednutí i po několika praních. Objevte i vy nový rozměr v praní prádla díky unikátní novince Persil Discs. Persil Discs jsou jediné čtyřkomorové předdávkované prací kapsle na trhu, které v sobě ukrývají nejmodernější mix účinných enzymů pro dokonalé odstranění skvrn, moderní mix rozjasňovačů pro zlepšení zářivosti barev vašeho oblečení, optimalizovaný mix parfémů pro dlouhotrvající svěžest a vůni vašeho prádla a látky pečující a chránící vlákna tkanin. Novinka je dostupná ve variantě Regular pro univerzální praní a Color pro vaše barevné prádlo. Produkty k dostání na vybraných supermarketech a hypermarketech Albert. Luxusní parfémy pro vaši toaletu Prémiové WC bloky inspirované vůní francouzských parfémů. Dopřejte si vůni vybraných esencí i ve vaší koupelně. Bloky Bref DeLuxe nabízejí tři varianty vůní s prvky jasmínu, papáji, orchideje, cedrového dřeva, bergamotu nebo zázvoru. Každý parfém se skládá ze 3 částí, podle toho, jak se které vůně uvolňují. Hlava (vysoké tóny) je to první, co je po aplikaci ucítěno. Právě hlava parfému utváří první dojem, a proto je na ni kladen velký důraz. Srdce (střední tóny) začínají naplno vynikat po odeznění hlavy. A nakonec je to základ (nízké tóny), jsou ty látky parfému, které prchají velmi pozvolna. Delicate Magnolia Magic Moonflower Lovely Jasmine papája zázvor citrus orchidej levandule jasmín cedrové dřevo santalové dřevo borovice Produkty k dostání na vybraných supermarketech a hypermarketech Albert.

Albert letáky

TOP letáky