Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - str. 65 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 65 ... 77
Leták Albert - 9.10.2019 - 5.11.2019 - Produkty v akci - káva, Nescafé, Palmolive, Colgate. Strana 65.
1 ... 65 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 9.10.2019 do 5.11.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
SOUTĚZ VYHRAJ 1 z 20 voucherů v hodnotě 3000 Kč na nákup stylových hodinek JVD! NEW with oil PALMOLIVE PALMOLIVE Nakup výrobky Co lgate/Palmolive v minimální hodnotě 99 Kč a vyhraj. BOMA SENSATIONS Feel AROMA EENEATIONS LOVED LUMINOUS Vice informací na www.colgatepromo.cz Soutěž trvá od 2. 10. do 15. 10. 2019 Colgate MAX МAX" JVD WHITE inzerce BOHATŠÍ CREMA PRO NEOBYČEJNÝ CHUTOVÝ ZÁŽITEK NESCAFE. PROTOŽE KÁVA NENÍDolçe JENOM ČERNÁ Gusto BOHATÁ CREMA

Albert letáky

TOP letáky