Leták Albert - 30.10.2019 - 2.12.2019 - str. 40 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 40 ... 77
Leták Albert - 30.10.2019 - 2.12.2019 - Produkty v akci - ERU, mléko, skořice, med, pistácie. Strana 40.
1 ... 40 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 30.10.2019 do 2.12.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
STOJÍ ZA TO JÍST LÉPE RŮŽOVÉ MLÉKO pro krásu 2 porce 15 min VEGET edním z ne ep í h tip n krá e k itní pánek Zk te i před p ním připr it tento m éčn nápo pro r o é n SUROVINY: 15 g nesolených pistácií 400 ml plnotu ného mléka l i ky kardamomu l i ky skořice l i ky muškátového oříšku 200 ml višňového d usu 2 l íce medu POSTUP: 1. Pistácie nasucho opra te v pánvi a v hmo díři nebo mi éru rozdr te. 2. Do kastrůlku vlijte mléko, vsypte koření a za stálého míchání přiveďte t sn pod bod varu. Ohřívejte 5 minut. 3. Odstavte a vmíchejte d us. 4. Odlijte 100 ml mlé né sm si. Ve vyšší nádob z ní pomocí frapovacího strojku nebo šleha e mléka v kávovaru vyšlehejte p nu. 5. Do višňového mléka vmíchejte med, rozlijte do sklenic, završte p nou a ozdobte nadrcenými pistáciemi. ro do r pánek dodr te pár d e it h zá d Cho te pát e po při i n e te no do , omezte mno t í t n minim m do ře tre te Do rá kní k před p ním t ké koná o , n rozdí od te e onního di p e e ne o te e ize 40

Albert letáky

TOP letáky