Leták Albert - 30.10.2019 - 2.12.2019 - str. 5 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 5 ... 77
Leták Albert - 30.10.2019 - 2.12.2019 - Produkty v akci - dezert, Sladká Tečka, dýně, salát, kaki, husa, kachna, krůtí maso, kachní maso, husí maso, krůta, kebab, tatarák, pomazánka, tvarohová pomazánka, polévka, hotové jídlo, kuřecí špízy, zapečené brambory, brie, mléko, jogurtové smoothie, bramborové knedlíky, fazole, Pavlova, adventní kalendář, čaj, přesnídávka. Strana 5.
1 ... 5 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 30.10.2019 do 2.12.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
OBSAH 36 28 29 30 31 33 34 LILKOVÁ POMAZÁNKA BABA GHANOUJ JOGURTOVÝ DIP S GRANÁTOVÝM JABLKEM TVAROHOVÁ POMAZÁNKA SE SÝREM FETA POLÉVKA z červené čočky EZOGELIN ČORBA Polévka s bulgurem TURECKÉ FAZOLE s hovězím masem SHISH KEBAB Orientální kuřecí špízy GOZLEME Plněné kapsy NADÍVANÁ KRŮTA s kaštanovým pilafem AJRAN Nápoj z jogurtu SLADKÁ DÝNĚ se zmrzlinou STOJÍ ZA TO JÍST LÉPE 6 ZDRAVÝCH DRINKŮ, které prozáří podzim 36 STOJÍ ZA TO JÍST LÉPE 6 ZDRAVÝCH DRINKŮ, KTERÉ PROZÁŘÍ PODZIM 36 37 38 39 40 41 ZELENÉ SMOOTHIE pro dobrou náladu ČESNEKOVÝ ČAJ proti bacilům POMERANČOVOMRKVOVÝ FRESH se zázvorem a kurkumou JOGURTOVÉ SMOOTHIE s lesním ovocem RŮŽOVÉ MLÉKO pro krásu CITRONOVÉ SMOOTHIE proti podzimní únavě 42 ALBERT JSTE VY SDÍLEJ SVŮJ NABITÝ DRINK, VYHRAJ 3× 1 000 KORUN 42 ZÁBAVA PRO DĚTI 43 OCHUTNEJTE S NÁMI 43 PAVLOVA SE ŠLEHAČKOU a ostružinami 44 MASO MĚSÍCE SVATOMARTINSKÁ HUSA NETRADIČNĚ 44 HUSA NA ŠVESTKÁCH BRAMBOROVÉ KNEDLÍKY 70 A K KA ROZLOUSKNĚTE OŘÍŠEK podzimního pečení 46 ELIXÍR ŽIVOTA KAKI, BOŽSKÉ OVOCE 47 KAKI SALÁT s bylinkami LOSOSOVÝ TATARÁK s ovocem bohů 48 MAMINKY MAMINKÁM ŠŤASTNÉ DĚTI 48 DÝŇOVOŠPENÁTOVÁ PŘESNÍDÁVKA s králičím masem 49 ALBERT BAVÍ LISTOPADOVÁ KŘÍŽOVKA 50 NADAČNÍ FOND ALBERT 51 ZÁBAVA VYROBTE SI VLASTNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ 52 OCHUTNEJTE S NÁMI 52 53 VODŇANSKÁ KACHNA na medu s badyánem ZAPEČENÉ BRAMBORY s krémovým sýrem Brie Chateaux de France 70 SLADKÁ TEČKA ROZLOUSKNĚTE OŘÍŠEK PODZIMNÍHO PEČENÍ 71 72 73 74 75 HRUŠKA PO ITALSKU s pistáciemi PRALINÉ z oříšků DEZERT MOUSSE s praliné PLNĚNÉ ŠÁTEČKY naší babičky ZOBÁNÍ z ořechů 5

Albert letáky

TOP letáky