Leták Albert - 30.10.2019 - 2.12.2019 - str. 9 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 9 ... 77
Leták Albert - 30.10.2019 - 2.12.2019 - Produkty v akci - cibule, kachní stehna, kachní maso, Pochoutka, sůl, pepř, hořčice, Rulandské modré, Moravian Collection, sklenice, miska, hodiny. Strana 9.
1 ... 9 ... 77

Prolistujte si tento leták obchodu Albert platný od 30.10.2019 do 2.12.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 76 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 76. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
INSPIRACE KACHNÍ RILLETTES na cibulce a portském víně 200 ml 3,5 hod SUROVINY: 2 kachní stehna 2 lžíce vepřového sádla sůl, pepř 2 snítky rozmarýnu 1 cibule 1 lžíce dijonské hořčice 50 ml portského vína BEZ laktózy POSTUP: 1. Kachní stehna osolte a opepřete. Vložte do zapékací misky spolu se sádlem a rozmarýnem, zakryjte a pečte při 100 °C 3 hodiny. 2. V kastrůlku rozpalte lžičku výpeku a opečte na něm cibuli nadrobno dohněda. Podlijte portským vínem a za stálého míchání nechte odpařit. 3. Z upečeného masa odstraňte kůži, maso oberte a vidličkou natrhejte na tenčí vlákna. V misce postupně promíchávejte se solí, pepřem, hořčicí, zkaramelizovanou cibulí a výpekem, tak aby bylo maso pěkně šťavnaté. Přendejte do uzavíratelné sklenice a dolijte výpekem. 4. Podávejte s tyčinkami z listového těsta nebo jiným pečivem. 5. Uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů. RILLETTES (ČTI RIJET): je pochoutka pocházející z Francie. Jde o tučnější kousky masa, které se pomalu pečou podlité vínem, dokud se maso přímo nerozplývá v ústech. Tip someliéra: K rillettes ochutnejte Rulandské modré z exkluzivní řady Moravian Collection. 9

Albert letáky

TOP letáky