Teta drogerie - antiperspirant v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt antiperspirant platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt antiperspirant a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt antiperspirant za výhodnou cenu 59,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek antiperspirant chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
adidas dámské nebo pánské antiperspirant spreje 150 ml, různé druhy -  

*

59,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Antiperspirant v letácích Teta drogerie

 

Antiperspirant - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt antiperspirant a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt antiperspirant hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt antiperspirant právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt antiperspirant i v jiných obchodech jako Dedra, Prima Drogerie, Astur & Qanto velkoobchod, AVON, ORIFLAME nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: ACC LONG, Acer Iconia, Acerumen, Acygal, Acylpyrin, Additiva Vitamin, Aknelot, Algirin, Ambroxol, andělka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte antiperspirant

Nejnovější letáky