Leták Astur & Qanto - 1.3.2023 - 31.3.2023 - str. 6 - NEPLATNÝ LETÁK *

6 / 145

Leták Astur & Qanto velkoobchod - 1.3.2023 - 31.3.2023 - Produkty v akci - energetický nápoj, limonáda, Pepsi, Coca-Cola, colový nápoj, alkohol, rum, Stanley. Strana 6.
6 / 145

Prolistujte si tento leták obchodu Astur & Qanto velkoobchod platný od 1.3.2023 do 31.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 144 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Astur & Qanto velkoobchod ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 144. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Astur & Qanto velkoobchod, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Astur & Qanto velkoobchod

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Coca-Cola

Coca Cola byla původně zamýšlena jako léčivý přípravek pro zklidnění žaludečních potíží a proti bolestem hlavy. Dnes na ni lidé pohlíží docela jinak.

Kdo by neznal Coca Colu ve skle

Znáte Coca Colu? Stěží byste našli někoho, kdo by na tuto otázku odpověděl záporně. Za socialismu byla u nás považována za něco výjimečného a byla zejména pro mladistvé symbolem vzdoru vůči stávajícímu systému.

Víte, že Coca Cola byla původně vyrobena jako účinný lék pro zmírnění bolestí hlavy a zklidnění nervové soustavy? V některých případech zabírá i na žaludeční nevolnosti. Tento nápoj spatřil světlo světa na konci 19. století a ve své době se jednalo o preparát, který se pacientům podával v malém množství pouze na předpis. Výrobce uvedl ve složení Coca Coly dva hlavní zdroje, jimiž jsou ořechy Cola acuminata, pocházející z deštných pralesů v Africe, a zároveň lístky stromu Rudodřev koka (coca), který přirozeně roste v Jižní Americe, a vykazuje pro lidské tělo povzbuzující účinky. Odtud tedy pramení samotný název nápoje (tehdy spíše bylinného sirupu) – Coca + Cola = Coca Cola.

 
STANLEY PODPORA PRO GASTRONOMIL A NEZÁVISLY MALOOBCHOD STANLEY CARIBBEAN RUM LIVE WELL. KALKULACE DRINKU STANLEY COLA 12,14 Kč s DPH 2,18 Kč s DPH STANLEY CARIBBEAN RUM 0,041 COLA 0,151 CELKEM NÁKLADY PRODEJNÍ CENA 49,- Kč 14,32 Kč s DPH MARŽE 242% 38% OBJ KUPTE A ZÍSKEJTE ZDARMA 8 ks + 24 ks ZDARMA Coca Cola 0,33l plech 8 ks + 24 ks ZDARMA Pepsi 0,33l plech 6 ks + 24 ks ZDARMA Atom energy drink 0,25l plech PLAKÁT A3 BY STANLEY STANLEY 3YO CARIBBEAN RUM LIVE STANLEY COLA DISTANLEYRUM COLLA 5 ks + 1 ks ZDARMA Stanley Caribbean Rum (CENA ks = 132,50 Kč bez DPH) 9 ks + 3 ks ZDARMA Stanley Caribbean Rum (CENA ks = 119,25 Kč bez DPH) STANLE 3YOCARIBBEANRUM ST WELL. 159⁰⁰ 0,51 STANLEY RENCE ROOM 05 bez DPH STOJÁNEK A6 +POS MATERIÁLY SI VYŽÁDEJTE U SVÉHO OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE Qanto

Další letáky Astur & Qanto velkoobchod

Nejnovější letáky