AUTO KELLY - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu AUTO KELLY, včetně lokalit obchodu AUTO KELLY a otevíracích hodin pro pobočky obchodu AUTO KELLY. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod AUTO KELLY.


Letáky AUTO KELLY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Auto Kelly

Největší dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto na českém trhu zde působí už od roku 1994. Kromě českého trhu prodává auto-moto sortiment také na Slovensku nebo v Bulharsku. Disponuje více než 80 pobočkami, ale zboží zakoupíte i z pohodlí domova online na e-shopu https://www.autokelly.cz. Prolistujte si leták pro aktuální období ať nepropásnete žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Proč nakupovat v Auto Kelly?

Auto Kelly má na skladě téměř 11 milionů kusů zboží od více než 500 značkových výrobků.  Seženete zde náhradní díly a příslušenství pro osobní i nákladní automobily, motocykly, skútry, čtyřkolky, přívěsné vozíky, elektrokola, ale i oblečení, kancelářské vybavení nebo nářadí. Pobočky Auto Kelly najdete ve všech větších i menších městech po celé České republice včetně autoservisů, servisů kol, skútrů a motocyklů. Z nabídky autodílů tu pořídíte například autobaterie, poklice na kola, ofuky oken nebo sněhové řetězy.

Díky Auto Kelly si můžete do svého chytrého telefonu stáhnout také aplikaci Moje Garáž. Aplikace vás upozorní na důležité termíny jako je konec platnosti STK, autolékárničky nebo servisní prohlídky. Upozornění na blížící se uplynutí termínu obdržíte buď e-mailem nebo SMS zprávou. Kromě toho používáním aplikaci dostanete 20% slevu na nákup z bohaté nabídky náhradních dílů a příslušenství.

Akční letáky Auto Kelly

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Auto Kelly a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období. Na e-shopu Auto Kelly naleznete také kategorii „výprodej“, kde si můžete prohlédnout všechny zlevněné produkty od autodoplňků přes hračky až po nářadí.

Lokace a provozní doba Auto Kelly

Jednotlivé pobočky naleznete po celé České republice, nechybí zastoupení ve městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň nebo Pardubice. Otevírací doba většinou začíná v 8:00 a délka otevření je pak závislá na konkrétní pobočce. Na speciální mapě https://www.autokelly.cz se můžete podívat také umístění servisů elektrokol, skútrů nebo motocyklů.

Nejnovější letáky

Prodejci - auto & moto