Kaufland - Bazény, zahradní sprchy a příslušenství v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt Bazény, zahradní sprchy a příslušenství platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt Bazény, zahradní sprchy a příslušenství a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt Bazény, zahradní sprchy a příslušenství za výhodnou cenu 9 899,00 Kč. Tato slevová akce platí od 29.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek Bazény, zahradní sprchy a příslušenství chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
nafukovací vířivka
Nafukovací vířivý bazén MSpa Tekapo - rozměry: 68 x 158 cm rozměry balení: 64 x 40 x 58 cm hmotnost: 23 kg objem vody: 650 l teplotní rozpětí ohřevu: max. 40° včetně dálkového ovládání, krytu vířivky, 2x filtrační vložky s potahem a nafukovací hadicí s tlakoměrem cena za 1 balení  

*

9 899,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Bazény, zahradní sprchy a příslušenství v letácích Kaufland

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt Bazény, zahradní sprchy a příslušenství a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt Bazény, zahradní sprchy a příslušenství hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Bazény, zahradní sprchy a příslušenství právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt Bazény, zahradní sprchy a příslušenství i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: bramborové taštičky, B17 Apricarc, B17 therapy, Baby Secrets, BaByliss, Baldriparan, bambusový nábytek, Barbone, barvy na sklo, basketbalový koš. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Bazény, zahradní sprchy a příslušenství

Nejnovější letáky