Leták BENU Lékárna - 1.1.2022 - 31.1.2022 - str. 2 *

2 4 5 ... 17
Leták BENU Lékárna - 1.1.2022 - 31.1.2022 - Produkty v akci - sirup, Junior-Angin, Muconasal, Olynth, Otrivin, Physiomer, Quixx, Sinex Vicks, Vicks, nosní sprej, léčivý přípravek, Sanorin, pastilky, lék na alergii. Strana 2.
2 4 5 ... 17

Prolistujte si tento leták obchodu BENU Lékárna platný od 1.1.2022 do 31.1.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Tento leták BENU Lékárna nabízí slevy na více než 141 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BENU Lékárna ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Na aktuální stránce najdete akce na sirup, junior-angin, muconasal, olynth, otrivin, physiomer, quixx, nicméně BENU Lékárna v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na acc long, coldrex, linex, tantum verde, laktobacily, sirup, livsane, mucosolvan, stoptussin, vitamin c. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BENU Lékárna, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách BENU Lékárna
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
Na rýmü a kašel Sinex VICKS -25% -20% VICKS Aloe a Eukalyptus QUIXX® 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok, 15ml Sinex VICKS nosní sprej, 30ml NEMUO PLUS RENU PLUS Uvolní ucpaný nos během několika minut, účinek trvá až 12 hodin. Obsahuje extrakt z aloe vera a eukalyptol. Účinně pomáhá uvolnit ucpaný nos při nachlazení, chřipce a alergii. V akci také Quixx soft nosní sprej, 30 ml za 119 Kč. E Sinex BĚŽNA CENA Lečivý připravek k nosnimu podáni, obsahuje lečivou látku oxymetazolin hydrochlorid. BÉŽNÁ CENA 119 Kč Hypertonicky roztok mořské vody, obsahuje vodu z oceánu a čistěnou vodu Zdravotnicky prostředek k aplikaci do nosu, k ülevě od ucpaného nosu. 149 kč 89 K. 119KE CENA S KARTOU CENA S KARTOU -20% PHYSIOMER Olynth® 1 mg/ml -20% PHYSIOMER® Gentle Jet Olynth nosní sprej, 135 ml 10 ml MENUO PLUS Čistí nosní sliznici a pomáhá tak odstraňovat viry a bakterie. Zvlhčuje a regeneruje nosní sliznicí. 100% přírodní, bezpečný pro každodenní použití. Navic tryska na výplach. V akci také další produkty PHYSIOMER za výhodné ceny. Nosní sprej Olynth uleví od rýmý a úcpáného nosu již do 5 minut, účinek přetrvává až po dobu 10 hodin. V akci také další léčivé přípravky Olynth za výhodné ceny. A PHYSIOMER BĚZNÁ CENA Olynth 249 Kč 99 Kč 199KE Reklama na lečivy pripravek. Nosni sprej, roztok obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a je určen Zdravotnické prostledky k podáni do nosu CENA SKARTOU Otrivin MENTHOL MUCONASAL® 20% -15% 1 mg/ml Ofrivin PLUS 1,18 mg/ml MONASAL PLZS nosní sprej, roztok, 10 ml MENTHOL 10 ml Sprej s chladivou silou mentolu a'eukalyptu. Uvolní ucpaný nos do 2 minut a až na 12 hodín. Bez konzervantů. V akci také další produkty Otrivin za výhodné ceny. Usnadňuje vykašlávání a zmírňuje kášel při akutních a chronických onemocněních dýchacího ústrojí. MUCONASAL" PLUS je volné prodejný lék k nosnimu použiti. Obsahuje tramazolini hydrochloridum.Čtete pozorně plibalovou informaci a poradte se s lekalem nebo lékárnikem. Otrivin Otrivin Menthol 1 mg/mi nosni sprej s davkovačem, roztok obsahuje xylometazolin. Lék k podáni do nosu. 129 Kč 119 Kč 99kE Kč Sanorin® 1 mg/ml Junior-angin pro děti 24 pastilek -15* Sanorin i mg/ml -10% % nosní sprej, roztok 10ml juniorangin FASTILKY PROTI BOLESTI V KRKU PASTILKY PROTI SOLESTI HRDLA Pastilky s jahodovou příchutí pro děti od 4 let. Díky islandskému lišejniku ulevují od bolesti v krku. Zklidňuji podrážděné sliznice. V akci také Junior-angin sirup a Junior-angin lízátka. Uvolní ucpaný nos a nos- ní dutiny. Snižuje otok nosní slíznice. V nabídce také Sanorin 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok 10 ml za 85 KẾ. PRO DĚTI PRE DETI 199 Kč Volně prodejny lek k nosnimu podäni sučinnou látkou Naphazolini nitras. 99 Kč Junior-angin jsou zdravotnické prostředky. 169kE 85Ke Kč LO XXID

BENU Lékárna letáky

TOP letáky