Leták BENU Lékárna - 1.1.2022 - 31.1.2022 - str. 12 *

1 ... 12 ... 17
Leták BENU Lékárna - 1.1.2022 - 31.1.2022 - Produkty v akci - sirup, Drosetux, oscillococcinum, léčivý přípravek, CAMILIA®. Strana 12.
1 ... 12 ... 17

Prolistujte si tento leták obchodu BENU Lékárna platný od 1.1.2022 do 31.1.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Tento leták BENU Lékárna nabízí slevy na více než 141 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BENU Lékárna ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Na aktuální stránce najdete akce na sirup, drosetux, oscillococcinum, léčivý přípravek, camilia®, nicméně BENU Lékárna v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na minerální voda, kyselka, doplněk stravy, hylak forte, lék proti průjmu, čaj, leros, šampón, dětský šampón, olej. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BENU Lékárna, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách BENU Lékárna
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
HOMEOPATIE BOIRON VAŠE ZDRAVÍ SI ZASLOUŽÍ TEN NEJVĚTŠÍ RESPEKT BO RON sleva 100 K 25 Oscillococcinum Homeovox® 60 sublingválních tablet 30 dávek Prevence a léčba chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, únava a bolesti svalů. Bez věkového omezení. Může se užívat během těhotenství a kojení. Léčba potíží s hlasem, jako je např. ztráta hlasu, chrapot nebo únava hlasivek. Vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Iha Ma, cheagat aave oscillococcinum 30 Homeovox heeaa r tav 699 Kč Homeovox" je homeopatický ledivý připravek k vnitřnimu užiti, uživaný tradičně v homeopatii k lečbé potiži s hlasem. 189 Kč Ocillococcinum" je homeopaticky lečivý plipravek k vnitřnimu užiti, uživaný tradičně v homeopatä k prevenci a léčbé chřipkových stavů. Obsahuje Anas barbariae, hepatis 599K 149k et cordis extractum 200 K. Kč Come Drosetux® neo sirup, 150 ml 20% Camilia 10 jednodávkových obalů -15% Potiže pli rústu zubů kojenců a batolat Léčba suchého a dráždivého kašle. Pro děti i dospělé, bez omezení věku. Vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje alkohol. Drosetux neo Zmírní potíže při růstu zoubků. Působí na více příznaků. Snadno použitelné jednorázové obaly. Homeopatie vhodná pro kojence a batolata. Camilia Drosetux Drosetux" neo je homeopatický léčivý připravek k vnitinimu užiti uzivaný tradičně v homeopatii k lébě suchého kašle, drazdivého kašle 199 Kč 199 Kč nebo jiných forem neproduktivniho kašle. 159 kE Camilia" je homeopatický lečivý připravek k vnitřnimu užiti, uživany tradičně v homeopatii ke zmimėní potizi spojených s růstem zubů u kojenců a batolat. BOIRON 169 Kč LO

BENU Lékárna letáky

TOP letáky