Leták BENU Lékárna - 1.1.2022 - 31.1.2022 - str. 5 *

1 ... 5 ... 17
Leták BENU Lékárna - 1.1.2022 - 31.1.2022 - Produkty v akci - sirup, Livsane, laktobacily, doplněk stravy, léčivý přípravek, MedPharma, probiotika, přípravek na podporu imunity. Strana 5.
1 ... 5 ... 17

Prolistujte si tento leták obchodu BENU Lékárna platný od 1.1.2022 do 31.1.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Tento leták BENU Lékárna nabízí slevy na více než 141 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BENU Lékárna ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Na aktuální stránce najdete akce na sirup, livsane, laktobacily, doplněk stravy, léčivý přípravek, medpharma, probiotika, nicméně BENU Lékárna v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na acylpyrin, paralen, paralen grip, strepsils, tantogrip, gs extra strong multivitamin, magne b6, magnesii lactici, magnézium, multivitamin. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BENU Lékárna, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách BENU Lékárna
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
akce 2+1 -30% Vitar EKO Probiotika Forte Podpora imunity různé druhy 30 celulózových kapslí Podpora imunity, snížení miry únavy či detoxikace organismu. Akční nabídka MedPharma 2+1 na celou značku! Pro podporu střevní mikro- Flóry, 1,5 miliardy aktivních buněk, 4 kmeny bakterii + vláknina + vitamin C, vegan, bez laktózy. V akci také další produkty Vitar EKO za výhodné ceny. PROBIOTIKA Vitamin C Ontropestfec Viamin D3 149 Kč Doplhky stravy. Doplky stravy. 99K. * LIVSANE Zinkorot 25 mg 25% 50 tablet Zinkorot 25 mg tin te Zinek sehrává důležitou úlohu v imunitním systému při nachlazení. Zinkorot - zinek, který léčí. Zinkorot" je volně prodejný léčivý připravek k vnitřnimu uzitis obsahem zinkumorotátu. 279 Kč 199K Kč IMMUVIREX® 16 pastilek -15% IMMUVIREX Pro podporu imunity. Pro vitalitu a energii. Příspívá k normální funkci dýchaciho systému. Lactobacily Různé druhy, dospělé i dětské PRO/PRE PODPORU IMUNITY Střevní mikroflóra obsahuje probiotické bakterie, mezi nimiż převládají předevšim laktobacily a bifidobakterie. Během uživáni antibiotik nebo třeba výraznou změnou stravy či prostředí často dochází k narušení jejich rovnováhy. V takových případech je vhodné je doplnit. Doplněk stravy 159 Kč 129 KE Doplňky stravy. # LIVSANE Lactoactive Baby Sambucus Immuno Kids LIVSANE LIVSANE 20% #LIVSANE sirup, 120 ml Sambucus Immuno Kids #LIVSANE Extrakt z černého bezu, vitamin C a zinek pro podporu imunity a zdravi dýchacich cest. Vhodné pro děti od 1 roku. V akci také Sambucus Immuno Kids, 60 želatinových bonbonů za 289 Kč. USANE NA PODPORU MUNITY 169 Kč Dopliky stravy. 129 ke cena od 169.. LO

BENU Lékárna letáky

TOP letáky