Leták BENU Lékárna - 1.1.2023 - 31.1.2023 - str. 7 *

7 / 13

Leták BENU Lékárna - 1.1.2023 - 31.1.2023 - Produkty v akci - voda, Livsane, vitamin, šumivé tablety, náplast. Strana 7.
7 / 13

Prolistujte si tento leták obchodu BENU Lékárna platný od 1.1.2023 do 31.1.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 12 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Tento leták BENU Lékárna nabízí slevy na více než 109 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BENU Lékárna ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 12. Na aktuální stránce najdete akce na Livsane, náplast, vitamin, šumivé tablety, voda, nicméně BENU Lékárna v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na Livsane, pastilky, Betaglukan, Glukánek, GS Extra Strong Multivitamin, Magne B6, Magnesii lactici. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BENU Lékárna, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BENU Lékárna

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
Livsane. Moje jedniĈka. VA E LIVSAN Díky své široké nabídce, špièkové kvalitö a cenö dostupné pro každého se LIVSANE jistö stane i vaší jednièkou, první volbou, na kterou se mʼnžete spolehnout v jakékoli jakék situaci. JŠÍ NĚ NEJOBLÍB E ŠE Vitaminy a minerály rʼnzné druhy Doplĥky stravy. pro d t Šumivé tablety 20 ks Bylinné èaje 20 sáèkʼn Potraviny/doplĥky stravy. Moĵská voda hypertonická/izotonická 30 ml Zdravotnické prostĵedky s urèeným úèelem použití k aplikaci do nosu. Doplĥky stravy.. Töhotenské/ovulaèní testy Univerzální náplasti PREMIUM rʼnzné druhy rʼnzné druhy Diagnostické zdravotnické prostĵedky in vitro. Výše je obsaženo ilustrativní zobrazení sortimentu zboží znaèky LIVSANE dostupného v{kamenných lékárnách BENU. Dostupnost jeho jednotlivých zobrazených položek i jejich ceny se mohou v{jednotlivých kamenných lékárnách lišit, proto se o jejich dostupnosti a cenö informujte ve Vaší kamenné lékárnö BENU. Zdravotnické prostĵedky s urèeným úèelem použití k ochranö pokožky. L I V S A N E . M OJ E J E D N I ç K A www.benu.cz/livsane

Další letáky BENU Lékárna

Nejnovější letáky