Leták BENU Lékárna - 1.1.2023 - 31.1.2023 - str. 2 - NEPLATNÝ LETÁK *

2 / 4

Leták BENU Lékárna - 1.1.2023 - 31.1.2023 - Produkty v akci - Aspirin, Quixx, nosní sprej, doplněk stravy, léčivý přípravek, Dexoket, lék proti bolesti. Strana 2.
2 / 4

Prolistujte si tento leták obchodu BENU Lékárna platný od 1.1.2023 do 31.1.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 3 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BENU Lékárna ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 3. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BENU Lékárna, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BENU Lékárna

Produkty v tomto letáku

 
 
e-shop nabízí: Aspirin 500 mg 90 tablet 20 obalených tablet 4 x 100 g - výhodné balení Aspirin je účinný léčivý přípravek k tišení mírných až středně silných bolestí hlavy, kloubů, zad, zubů i svalů a působí proti horečce. Léčivá látka je kyselina acetylsalicylová. Rychlý a efektivní účinek. Snadné polykání. Pozorně čtěte příbalovou informaci. Vyvážený komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků s koenzymem Q10. Přispívá k energetické rovnováze těla díky obsahu vápníku a železa. Díky vitaminu B12 pomáhá snižovat míru únavy. Díky obsahu vitaminu C a D podporuje správné fungování imunitního systému. Volně prodejný lék k vnitřnímu užití 109 Kč Doplněk stravy Quixx nosní sprej 30 ml 479 Kč Quixx je hypertonický nosní sprej (koncentrace soli 2,6 %), který obsahuje mořskou vodu z Atlantského oceánu s hodnotnými minerály a stopovými prvky. Účinně uvolňuje nos a dutiny, aktivně čistí nosní cesty a zvlhčuje nosní sliznici. Pozorně čtěte návod k použití. 129 Kč Zdravotnický prostředek -16% Dexoket 25mg 10 potahovaných tablet Rychlý a účinný lék proti bolesti. Používá se ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti (např. bolest pohybového aparátu, bolesti zubů, bolesti při menstruaci). Léčivou látkou je dexketoprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci. Volně prodejný lék k vnitřnímu užití 75 Kč 89 Kč

Další letáky BENU Lékárna

Nejnovější letáky