Leták BILLA - 1.9.2021 - 7.9.2021 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták BILLA - 1.9.2021 - 7.9.2021 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 4 ... 25
Leták BILLA - 1.9.2021 - 7.9.2021 - Produkty v akci - kuřecí maso, kuřecí prsní řízky, kuřecí řízky, salátová okurka, bonboniéra, Merci, alkohol, Pilsner Urquell, pivo, Bohemia Sekt, Brut, Demi Sec, sekt, šumivé víno, máslo, Grana Padano, parmazán, sýr. Strana 1.
1 3 4 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 1.9.2021 do 7.9.2021 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

Produkt Popis
Cena
kuřecí maso, kuřecí prsní řízky, kuřecí řízky
KUŘECÍ PRSNÍ ŘÍZKY chlazené cena za 1 kg - dříve 169,90  
99,90 Kč
salátová okurka
OKURKA SALÁTOVÁ - 1 ks Maďarsko/ Chorvatsko dříve 17,90  
8,90 Kč
bonboniéra, Merci
Merci od 210 g více druhů - dříve 119,00  
74,90 Kč
alkohol, Pilsner Urquell, pivo
Pilsner Urquell 0,5 l + záloha - dříve 28,90  
22,90 Kč
alkohol, Bohemia Sekt, Brut, Demi Sec, sekt, šumivé víno
Bohemia Sekt Demi Sec - brut 0,75 l, více druhů dříve 149,00  
89,90 Kč
 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
Pilsner Urquell

O pivu by se dalo jistě říct, že je to tradiční český nápoj. Má také v našich zemích dlouhou a bohatou historii. Jedním z nejoblíbenějších pivních produktů je Pilsner Urquell. Tato značka je známá už od roku 1842 a stále se vaří podle unikátního postupu a s využitím pouze kvalitních surovin.

Je těžké říct, jestli pivo proslavilo Plzeň nebo tomu bylo naopak. Jisté ale je, že pivo se v Plzni oficiálně vařilo už od roku 1295, kdy udělil tomuto městu právo várečné sám král Václav II. Pak už nic nebránilo tomu, aby se začal stavět první pivovar. Ke světlému ležáku Pilsner Urquell ale byla ještě daleká cesta.

 

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v Bille

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky