Leták BILLA - 19.9.2018 - 25.9.2018 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 19.9.2018 - 25.9.2018 - Produkty v akci - Madeland, Kunín, sýr, Florian, smetana, smetana ke šlehání, čokoláda, Merci, mák, olej, slunečnicový olej, Kofola, limonáda, minerální voda, Korunní, Staropramen, pivo, alkohol, sekt, Bohemia Sekt, šumivé víno, vodka, rum, Tuzemák, prací prostředek, Ariel, letiště. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 19.9.2018 do 25.9.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Bohemia Sekt

Jedním z ryze českých produktů v oblasti alkoholických nápojů je Bohemia Sekt. Podle průzkumů zná tuto značku bezmála 100 % respondentů. Málokdo ale ví, že tam, kde se dnes tento lahodný nápoj vyrábí, byl původně pivovar. Jen se mu příliš nedařilo. A z dnešního úhlu pohledu můžeme být za jeho neúspěchy vděční.

Pivo se ve výrobních prostorách značky Bohemia Sekt vařilo až do roku 1929. Pak došlo k ukončení provozu. S koncem druhé světové války došlo ke změně a závod se znovu rozeběhl. Tentokrát nešlo o pivo, ale o výrobu červeného sektu Black Widow (Černá vdova). Zajímavé jistě (nejen pro Plzeňany) je, že první lahve byly slavnostně otevřeny americkými vojáky v den osvobození Starého Plzence. Na oslavy padlo 37 000 lahví tohoto sektu. Úspěšná kariéra dnes tolik oblíbeného sektu mohla tedy započít. Zakrátko po Černé vdově spatřil světlo světa další druh sektu. Tentokrát dostal název Chateau Radyně. Bohemia Sekt se postupně stal nejoblíbenější značkou sektů, které jsou v České republice vyráběné.

 
KLASIK KLASIK KUNiM metana ke slehánl -45% AHODA KLASIK Kunín Smetana ke šlehání 31% [ 18901 6901 Florian smetanové KLASIK. İUODKA pokušení 150 g, více druhů JEMNA dříve 25,90 dříve 12,90 100 g TUZEMAK 40% -28% -45% SUPER CENA Madeland Majola Olej slunečnicový plátky 100 g, více druhů dříve 32,90 Ma OLa dříve 39,90 Klasik 240 90 Tuzéiaik Vodka 0,5, 2 druhy dřive 139,00 2190 36/50 1 dávka = 5,19/3,74 Kč merci -31% Staropramen Smíchov 0,5+ záloha dříve 12,90 3in IEL 1 29 : 1 890 Merci čokoláda od 100 g, více druhů dříve 54,90 00g od 26 0 ARI SUPER CENA -33% MOUNTAIN 0 Bohemia sekt 0,75 , více druhů dříve od 149,00 Kofola 2 L, více druhů dříve 26,90 ofola 10% Ariel prostředek na praní více druhů dřive od 369,00 790 DEMI SPE Neplati pro filiálky: Benátky nad Jizerou: Platanova; Benešov: Vnoučkova; Čáslav: Chrudimská, České Budéjovice: nám. Pałackého; Frýdek-Mistek: Na přikopě, Cheb: Svobody; Chrudim: Rooseveltova Karlovy Vary Krokova, Klatovy: Nádražni, Kostelec nad C. lesy, Kraslice; Pardubices náměsti Republiky, Plzeň: Monika, Plaská, Ostrava: Masarykovo nám, výškovická; Praha: Belehradská, Hráského K epského Leteกské náměstí Na Petri ách, Skuteckého, Sokolovská V Celnici, Radotín Sokolov Pionyr ; Rakovnik nábreží Dr. Benese, Uherský Brod: Poradi:Usti nad Labem Masarykova Leták neplati pro lilialky BILLA Stop&Shop: Bmo: Kolarikova, Křeiová, Minonitská, Srbská, nám Svobody, Ceské Budejovice: J.Opletala; Dečin: Plzenská, Retězová; Karlovy Vary: T. G, Masaryka; Olomouc: 8 kětna; Praha 8 listopadu, Blox Evropská, Karlin Sokoloská, Hlavní nádraží, Jankovcova, Karlovo námisti, Korunní, Radimova, letiště Ruzyně, Siemensova, Spálená -Quadrio, Simunkova, Vodičkova, Prostějov: Dukelská brána; Tu ov S dentská Zlin. T. G Masaryka. PRODAVAME MNOZSTVÍ 0BVYKLA PRO OSOBNI SPOTREBU ZBOZİ NAD RAMEC MAK MNOZSTVİ PRODÁVAME ZA BEZNOU CENU CENTJSOU UVEDENY PO ODEČTENÍ VSECH SLEVA JSOU KONEČNE DO VYPRODANI ZASOB TATO REKLAMA NENI NAB DKOU ANI VIzVOU K PODAVANI NABIDEK, JDE O 0OKUMENT URČENY YHRADNE K MARKETINGOVYM A PROPAGACNMOCELOM BILLA SPOL. S R·О, SI VYHRAZUJE PRAVO NA OPRAW PŘÍPADNÝCH TİSKOVÝCH ČI JINÝCH PODOBNYCH CHYB V LETÁKU MOHOU B POUZITY ILUSTRAČNÍ FOTOGRAFIE BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky