Leták BILLA - 26.9.2018 - 2.10.2018 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 26.9.2018 - 2.10.2018 - Produkty v akci - eidam, hermelín, Král sýrů, sýr, majonéza, tatarská omáčka, Hellmann’s, čokoláda, Studentská Pečeť, Merci, bonboniéra, mák, olej, slunečnicový olej, Pfanner, džus, minerální voda, Korunní, Pilsner Urquell, pivo, alkohol, rum, Božkov, Božkov Originál, Golden, toaletní papír, letiště. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 26.9.2018 do 2.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Pilsner Urquell

O pivu by se dalo jistě říct, že je to tradiční český nápoj. Má také v našich zemích dlouhou a bohatou historii. Jedním z nejoblíbenějších pivních produktů je Pilsner Urquell. Tato značka je známá už od roku 1842 a stále se vaří podle unikátního postupu a s využitím pouze kvalitních surovin.

Je těžké říct, jestli pivo proslavilo Plzeň nebo tomu bylo naopak. Jisté ale je, že pivo se v Plzni oficiálně vařilo už od roku 1295, kdy udělil tomuto městu právo várečné sám král Václav II. Pak už nic nebránilo tomu, aby se začal stavět první pivovar. Ke světlému ležáku Pilsner Urquell ale byla ještě daleká cesta.

 
BILLA Znáte z TV České potravina 1923 KRALSYRO HERMELIN -35% -24% TRADICE A SKVELE CHUTI BILLA Eidam 30 % t. v s. zputtu lahůdek cena za 100 g dřive 16,90 1090 27 90 Král sýrů Hermelín g, více druhů dříve 36,90 120 PRAVÉ BO -29% -50% Hellmann's Tatarská omáčka Majonéza 420 ml, 2 druhy dříve 59,90 SUPER CENA HELLMANNS -61° TATARSKA OMACKA 129 Pilsner Urquell 6x 0,5 l plech dřive 169,90 1201 Studentská pečeť 180 g, více druhu dříve 63,90 100 g# 13,83 -55% merC Golden Slunečnicový olej dříve 49,90 -35% 2190 13990 BOŽKOV BOŽKOV Merci 400 g dříve 219,90 SPICED 100 g 3498 ,36% 100% ADE L 0 paloma pfanner SUPER CENA TRADIČNÍ ČESKA Ox Pfanner 100% džus 1 L, více druhů dřive od 44,90 Božkov Originál dříve od 154,00 Paloma 100% APFEL toaletní papír 10 rolí, 3vrstvý 5.99 Kč Neplatí pro filiálky: Benátky nad Jizerou: Platanova, Benesov: Vnoučkova, Cáslav: Chrudimská; Ceské Budejovice: nám. Palackého; Frydek-Mistek: Na přikopě: Cheb: Svobody: Chrudim: Rooseveltova; Karlovy Vary: Krokova; Klatovy: Nádražní; Kostelec nad C. lesy, Kraslice: Pardubice: námestí Republiky, Pizen: Monika. Plaská, Ostrava: Masarykovo nám., ýikovická: Praha: Bělehradská, Hráského Křejpského, Letenské námestí, Na Petřinách, Skuteckého. Sokolovská, V Celnici, Radotín: Sokolov: Pionýrů, Rakovnik, nábreži Dr. Beneše, Uherský Brod: Pořadi; Usti nad Labem: Masarykova Leták neplati pro filiálky BILLA Stop&Shop; Brno Kolařikova, Křenová, Minoritská, Srbská, nám Swobody, Ceské Budějovice: J.Opletala; Děcin Ptzeňská, Retězová; Karlovy Vary: T.G. Masaryka Olomouc: 8 května; Praha 8 listopadu, Blox- Ewropská, Karún- Sokolovská, Hlavní nádraži, Jankovcova, Karlovo náměsti, Korunní, Radimova, letiště Ruzyně, Siemensova Spálena-Quadrio, Simunkova, Vodičkova; Prostějov Dukeská brána Turnov Studentská; Zlín: T G. Masa SLEV A JSOU KONEČNÉ DOVYPRODANIZASOB TATO REKLAMA NENI NABİDKOU ANİ VYZVOU K PODAVANI NABİDEK, JDE ODOKUMENT URČENY VYHRADNEK MARKETINGOVÝM A PROPAGAČNÍMUCELOM BILLA. SPOL SR0 SI VYHRAZUJE PRAVO NA OPRAVU PRIPADNÝCH TISKOVYCH CIJINÝCH PODOBNÝCH CHYB VLETAKU MOHOU BYT POUZITY ILUSTRACNI FOTOGRAFIE BILLA ODÁVAME MNO2STVI OBVYKLA PRO OSOBNISPOTRE BOZİ NAD RÁMEC MAK MNOZSTVI PRODÁVAME ZA BE OU CENU CENY JSOU UVEDENY PO ODEČTEM VSECH

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky