Leták BILLA - 10.10.2018 - 28.10.2018 - str. 2 - NEPLATNÝ LETÁK *

2 4 5 ... 17
Leták BILLA - 10.10.2018 - 28.10.2018 - Produkty v akci - alkohol, červené víno, víno, Frankovka, Habánské sklepy, Château Valtice, Vinařství Ludwig, Vinařství Mutěnice, Zámecké vinařství Bzenec, Vinselekt Michlovský, Augustiniánský sklep, Sovín, Neoklas Šardice. Strana 2.
2 4 5 ... 17

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 10.10.2018 do 28.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
vína z Moravy vína z Cech EAU VAL MICHLOVSKY Château Valtice jakostní odrůdová vína 0,75 L, vice druhů Vinařství Ludwig Archivní sklep jakostní vína s přívlastkem Vinselekt Michlovský jakostní vína s přivlastkem 75 L 0,75 FU 1190 90 1990 Zámecké vinařství Bzenec Morava Classic jakostní odrúdová vina Vinařství Neoklas Sardice Vinný sklep Sovín jakostní vina s přívlastkem Vinařství Neoklas Šardice Augustiniánský sklep jakostní vina s přívlastkem 75 t 7990 1090 1290 FRANKOVKA Naše Frankovka promění jidlo v hostinu Habánské sklepy jakostní vína s přívlastkem Vinařství Mutěnice Top Collection jakostní vína s přivlastkem Château Valtice jakostní vina s přívlastkem 75t, vice druhů Nechte se unést spojením štavnaté chuti pečeného roastbeefu se zelenými fazolkami a omáčkou, kterou přijemně rozehraje sklenka naší Frankovky v jedinečný kulinářský zážitek. Dopřejte si víc. 17990 SAUVIGNN 1299014990 199 www.vinazmoravy.czl www.vinazcech.czl Na život jako vino!

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky