Leták BILLA - 10.10.2018 - 28.10.2018 - str. 13 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 13 ... 17
Leták BILLA - 10.10.2018 - 28.10.2018 - Produkty v akci - Gambrinus, Staropramen, Radegast, Birell, Březňák, Litovel, Bernard, pivo, nealkoholické pivo, Keltské dědictví, Rebel, Guinness, cider, Frisco. Strana 13.
1 ... 13 ... 17

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 10.10.2018 do 28.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Birell

Milovníci piva se nemusejí svého oblíbeného nápoje vzdávat ani ve chvíli, kdy chtějí usednout za volant nebo k nějaké zodpovědné práci, u které potřebují mít čistou hlavu. Stačí si vybrat mezi nabídkou nealkoholických piv, kterých je na trhu dostatek. K nejoblíbenějším produktům tohoto druhu patří už po dlouhou dobu nealkoholické pivo Birell. Při jeho výrobě jsou používány kvasinky, které jsou unikátní tím, že neprodukují téměř žádný alkohol, a přesto může vyráběné pivo projít kvašením i dokvašováním stejně, jako klasické alkoholické pivo.

 
Radegast

Česká republika se může pochlubit tím, že vyrábí mnoho různých druhů piva. Dalo by se tedy říct, že pivo je naším národním nápojem. Každý milovník tohoto zlatavého moku si může vybrat podle své chuti. Jedním ze známých produktů v této oblasti je Radegast.

I přesto, že se jedná o celkem mladý pivovar, získalo si pivo Radegast věhlas nejen v našich končinách. Pivo Radegast oslavilo v nedávné době své padesátiny. Od chvíle, kdy byla uvařena první várka, receptura se nezměnila. Nebylo to ani zapotřebí. Radegast je oblíbený právě pro svou nezaměnitelnou chuť a výraznou hořkost.

 
13 žatec Export 0,5l+ záloha Březňák světlý LPET CLUT PIVO PTWO ATEC PLNİ HORKA CHUT 1190 BREZNAK PIZENSKÝLEZA ELTSK DEDICTVÍ Keltské dědictví 1t plech GUINNESS ADEGA DRAUGHT RYZE HORKA ZATEC REWED IN DUBLIN 90 MBR CZECH LAGER Guinness Draught 5Lplech 1s all 11 79,80 kč Bernard Kvasnicová 10 0,51+ záloha REZNAK CESKE PIVO Gambrinus Plná12, Radegast Ryze hořká12 0,5L, plech SVE 8 KOUSKU PIVOVLAHVICH 8x 0,5I 11690 90 Z Havličkova Brodu BERNARD OD Rebel Originál KVASNICOVA DESITKA SL Podzimní úlet 36 90 90 60 Kč CESKE PIVO BIRELL EXKLUZVNE V BILLE 500 BEZOVÝ KVE YMIÁNEM CITRONEM Litovel Gustav Birell FRISC Isnerurquel Pilsner Urquell Botanicals Frisco N PLZEN CZEC Staropramen Smíchov 0,5L+ zálo + za 100%- (179"9 1 8°1 16%0 P'ilsner Bier 27,68K

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky