Leták BILLA - 8.10.2018 - 22.10.2018 - str. 4 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 2 4
Leták BILLA - 8.10.2018 - 22.10.2018 - Produkty v akci - nektar, Pfanner, Gambrinus, pivo, alkohol, víno, Alex, čistič, hygienické vložky, Ria. Strana 4.
1 2 4

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 8.10.2018 do 22.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 4 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 4. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
TED BUDEME NA ROZTRHÁNÍ MULTIVI KTAR Pfanner multivitamin 50% nektar 2l ofannerk RUCIO MULTIVITAMIN NEKTAR NETTARE Gambrinus Dry RUCIO ČESKÉ PIVo ambrin 0,5l+ záloha VINO BLANCO 6490 90 VINO Blanco 1l-32,45 Kč 1-25,80Kč INFO RUZARES PRODUCT OF SPAIN 11%Vol L e 2L ambrinus Dry BILLA JEI Rucio, stolnívino tetrapack Alex 2v1 na laminát 750ml 7990 100 ml 10,65 Kč INAT Každý ocení nízké ceny BILLA je levná Ria Ultra Přijdte a přesvědčte se sami. ALEX Ria damske vlozky 0d 8 ks, vice druhu 3290 cistič s leskem 1ks = od 299 Kč BILLA Prodáváme množství obvyklá pro osobní spotřebu. Ceny jsou uvedeny po odečtení všech slev a jsou konečné. Do vyprodání zásob. Tato reklama není nabídkou ani výzvou k podávání nabídek, jde o dokument určený výhradně k marketingovým a propagačním účelům. Billa, spol. s r. o., si vyhrazuje právo na opravu případných tiskových či jiných podobných chyb. V letáku jsou použita ilustrační fota. www.billa.cz

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky