Leták BILLA - 17.10.2018 - 23.10.2018 - str. 5 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 5 ... 21
Leták BILLA - 17.10.2018 - 23.10.2018 - Produkty v akci - Tchibo, brambory, žampiony, lišky, houba, vejce, máslo, zakysaná smetana, ocet, vinný ocet, minerální voda, Dobrá voda, voda, voda neperlivá, víno, káva, zrnková káva, Espresso, mísa, lžička. Strana 5.
1 ... 5 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 17.10.2018 do 23.10.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
AKOUPÍTE NANAŠICH PRODEJNÁCH BILLA nas BIO NATURKA AROČESKA KULAJDA S HOUBAMI A ZTRACENYM VEJCEM BILLA naše BIO Tyčinka Caribic, staročeská 30 g, 2 BILLA -10% Jogurtový -16%) koktej BILLA Zakysaná smetana koktejl 320 g, 2 dr dříve 19,90 17%0 12 30 100 g 5,59 100g-64 INGREDIENCE BILLA 300 g brambor, oloupaných a nakrájených na kostky 250 g směsi hub (žampiony, hřibky, lišky), očistěných a nakrájených na kousky 1 lžička kmínu 1-l vývaruze zeteninového bujonu 1 zakysaná smetana BILLA 50g másla 1-2tžičky bítého vinného octa morkásul směs pepřů zakysaná smetana k podávání snítky čerstvého kopru ztracená vejce lviz Náš tip] 4 vejce BILLA 8tžic bílého vinného octa Českó potrovina Espresso 29% Elegant Roast Tchibo Espresso zrnková káva BILLA erstva veice -25% 500 g, 2 dr /69M29 16900 BILLA Vejce Mz chovu na podestýlce 100% Tchibo Arabica POSTUP Do vývaruvložte brambory houby akmin Přivedte k varu a vařte do změknuti brambor, asi 20 minut. Přidejte sladkou smetanu, máslo ane -21%) prohřát ani lte, opepřete déporte podle chuti. Před Dobrá voda neperlivá, jemně pertivá perlivá Ocet vinný z bilého vína 500 ml povrch ozdobtekopem adoplňte zakysanou smetanou podle chuti CKKIPRANRAINASEYE 1,5, 3 dr DOBRA 70 29 Vrendựku přivedte k varu 400 ml vody se 2 lžícemi bílého vinného octa. Jakmile se začne voda vařit, snižte teplotu přiblizně na80 °c-ode dna by se měly odrážet bublinky Pomocímetly vytvořteuprostřed vír a rozktepněte do něj jedno vejce. Lžíci zachytte bílek a přetáhněte ho přes žloutek. Po 3-4 minutách vyndejte zastřené vejce pomocí odpěňovačky a vložte do mísy se studenou vodou. Stejně postupujte u zbývajicích vajec. BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky