Leták BILLA - 31.10.2018 - 6.11.2018 - str. 17 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 ... 21
Leták BILLA - 31.10.2018 - 6.11.2018 - Produkty v akci - světlé pivo, Braník, Velkopopovický Kozel, pivo, alkohol, bílé víno, červené víno, Chardonnay, víno, Cabernet Sauvignon, Shiraz Cabernet, Habánské sklepy, Australian Bush, Shiraz, vodka, rum, Božkov, whisky, Tullamore Dew, BLEND 42. Strana 17.
1 ... 17 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 31.10.2018 do 6.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Nedelni JACKPOI VINO m ěsíce JEN TUTO NEDELI 4. 11.2018 TULLAMORE DEW -44% IRISH WHISKEY TRIPLE DISTILLED Tullamore D.E.W. AUSTRALIAN BUSIH AUSTRALIAN BUSH SHIRA CAHERNET 0,7 dříve 489,00 90 -30% Australian Bush 90 V prodejnách, které majív neděli zavřeno, plati nabídka vsobotu 3. 11.2018. 11 = 385,57 Kč Cabernet Shiraz Colombard Chardonnay 0,751, 2 druhy drive 99,90 vína z Moravy vína z Cech Australian Bush Cabernet Shiraz Révové víno- suché, červené Charakteristika -33% ,31% -20% BLEND Božkov Tradiční, Speciál 0,5, více druhů dřive od 144,90 Blend 42 vodkaC Habanske sklepy jakostní odrůdová vína BOŽKO 0,5 , více druhů dříve 179,00 0.75 L, více druhů Červené australské suché víno z řady odrůdových dříve 99,90 1199 997 vín značky Australian Bush je vyrobené z odrůd Cabernet Sauvignon - nejznámější a nejoblíbenější červené odrůdy na světě a z odrůdy Shiraz která představuje nejdůležitější červenou odrůdu této země. Pomalá řízená fermentace v nerezových tancich a následné zrání v nových dubových sudech ytváří výrazné, středně plné, ovocné víno s vůni višní, brusinek a rybízu a s jemným nádechem VODK va eme podávat k tmavému masu s omáčkou, pečené kachně a jemným sýrům Teplota podávání: 17-20 °C Země: Austrálie CESKE PIVO Colombard Chardonnay Révové víno- suché, bílé -25% Charakteristika Velkopopovický Kozel 11 Skvělé australské suché bílé víno vyrobe né z odrůd Braník světlý 2 PET Colombard a Chardo an 0,5 plechBush patří mezi vína, která můžete s oblibou pít každý den. Macerace v nerezových tancích mu zanechává svěžest, charakterovou čistotu odrůd a skvělou ovocnou chuť. Víno je zelenožluté barvy BRANÍK Rozel mhe ma em plodů. Doporučujeme ho podávat k rybě, mořským plodům a některým zeleninovým pokrmům, Teplota podávání: 8-10 °C Země: Austrálie BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky