Leták BILLA - 31.10.2018 - 6.11.2018 - str. 9 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 9 ... 21
Leták BILLA - 31.10.2018 - 6.11.2018 - Produkty v akci - pečivo, závitek, závin, sladké pečivo, pomeranče, kachní maso, moravský vrabec, kachní prsa, šunkový závitek, guláš, segedínský guláš, hotové jídlo, tavený sýr, Madeta, sýr, Lipno, máslo, cukr, třtinový cukr, pepř, tymián, marináda, alkohol, víno, Diana Moravia, Eminhof, síto, šálek, miska, hodiny. Strana 9.
1 ... 9 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 31.10.2018 do 6.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
POHODLNIE OHŘEJ BILLA EASY 0 BILLA Easy Moravský vrabec se zelím a knedlíkem, Segedínský guláš ORANGE 203. KACHNİPRSA BILLA 00 g, 2 dr ERSY! MORAVSKý VRABEC SE ZELIM A KNEDLIK 90 Pomeranče -31% -15% Sunkový závitek Sunkový závitek s křenem [1990 -E15990 Francouzská kachni prsička Barbary ena za 360 g dříve 189,90 200 g, 2 dr íve 28,90 100 g -9,95 Kč 100g 44.42 Kč MADETA -21% NO INGREDIENEE Trtinový cukr Dry Demerara Dry Demerara 1 kachníprsa žicka trtinového cukru pomerance 1 šálek zeleninového vyvaru sula cerstvěmletý pepř na dochucení 5 kuliček černého pepře čerstvý tymián 2bobkové listy 1 tžička vinného octa 100 g másla EXTRAZE METANO 0 Lipno 0 g. více druhů e 32,90 [2491 15491 vína z Moravy vína z Cedh POSTUP Penam Do misky vymačkejte štávu zjednoho pomeranče -35% přidejte kůru zdruhéhopomeranče nakrájenou na Diana Moravia proužkya dilky pomeranče zbavené blan. Přidejte cuki a zamíchejte. Prsa natožte do pomerančové marinády Eminhof jakostní vína s přivtastkem 5 I, vice druhu anechte alespon tři hodiny vchladu. Poté vyndejte a Osuste, osolte a opeprete. Rozehrejte maslo na panvi 15% dřive 139,00 azprudka na něm opečte kachní prsa, tři minuty po 248 každé straně. Odložte je dovyhřátétrouby. Výpek zalijte vývarem, přidejte všechno koření a vinnýocet apřivedte k varu. Přidejte pomerančovou marinádua ařte na mírném ohni, dokud se objem nezredukuje na třetinu. Kachní prsička naporcujte na plátky a zalijte pomerančovou štávou přeceděnou přes sítko. 90 Závin s náplní 400 g, 3 druhy dříve od 29,90 8990 BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky