Leták BILLA - 29.10.2018 - 24.12.2018 - str. 16 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 13 14 16
Leták BILLA - 29.10.2018 - 24.12.2018 - Produkty v akci - limonáda, Coca-Cola, alkohol, sekt, rum, Captain Morgan, whisky, Tullamore Dew, Jack Daniel’s, Diplomático, El Dorado, Jana Shoes. Strana 16.
1 ... 13 14 16

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 29.10.2018 do 24.12.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Coca-Cola

Mnoho nápojů vzniklo původně jako lék na některý neduh. Týká se to většinou nápojů alkoholických. Jeden, který je nealko, však tvoří výjimku. Ale až v současné době. Původně prý i Coca-Cola byla alkoholickým nápojem, který obsahoval víno a kokain.

Dnešní Coca-Cola je čistě nealkoholickým nápojem a kokain už v ní také nenajdete. Původní receptura měla zajistit duševní i fyzickou sílu pro muže, ženy i děti. Coca-Cola měla posílit mozek a zajistit sílu svalům. První rok, kdy se Coca-Cola prodávala, nebyl příliš úspěšný. Byl to rok 1886 a náklady předčily zisk. Postupně se ale tento nápoj stával stále oblíbenějším a na konci devatenáctého století už byla jedním z nejprodávanějších nápojů v Americe.

 
TULLAMORE Diplomatico reserva exclusiva Tullamore D.E.W DIPLOMATIC 9991 3990 TULLAMORE El Dorado DEW 5 0 IRISH WHISKEY 3999 RESERVA EXOLUSI Captain Morgan Jennessee Captain Morgan spiced 34990 The world's rum for over 300 yean 1 Ritter Sekt suché, polosuché 0 EDWARDS Nabidka neplati v prodejnách: As: Rybnični; Benatky nad Jizerou: Platanova Budéjovice: Jana Opletala, Bohumila Böhma, Husova, Palackého náměsti; Děčin: Retězová AMESON Jack Daniel's 599" Ryneček; Rakovnik: nábředi Dr. Benese; Strakonice: Na Ohrade Meziřiči: Hornoměstskå; Zlin: náměsti Miru, T. G. Masaryka; Znojmo: Pražská Katalog neplatí pro supermarkety: BILLA Stop& Shop, Brno: KFenová; Karlovy Vary: T G Masaryka; Praha: Siemensova, BLOX Evropská, Sokolovská, Schengenská PRODÁVAME MNO2stvf0BVYKLA pR0OSOBNİ SPOTREBU AKČNİ ZBOZİ NAD RANEC MAX MNOŽSTVÍ PRODÁVAME ZA BÉZNOUCENU CENY JSOU UVEDENY PO ODECTENIVSECHSLEVA SOU KONECNÉ TATO REKLAMA NENÍ NABÍDKOU ANI VÝZVOU K FODAVANİ NABÍDEK, IDE DOKUMENT URČENY VTHRADNE 4 JA FOTOGRAFIE JSOU POUZE ILUSTRACND www.billa.cz回 ir Edward's Smoky lended Scotch whisym BILLA o BALENINAPOJ he Metu COCA-cOLA DO1L VČETNE 390 32990 Akce platí od 29.1o ameson v tube PŘESNE PODLE MÉHO GUSTA.

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky