Leták BILLA - 7.11.2018 - 13.11.2018 - str. 12 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 12 ... 21
Leták BILLA - 7.11.2018 - 13.11.2018 - Produkty v akci - cibule, zelí červené, jablka, husa, husí maso, houskové knedlíky, knedlíky, Znojmia, cukr, badyán, hřebíček, med, alkohol, červené víno, víno, poklice, saně. Strana 12.
1 ... 12 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 7.11.2018 do 13.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
SVATOMARTINSKA HUSA -15% Husa s droby chlazená původ Madarsko -31% INGREDIENEE Znojmia Zeli 90 jablka, hřebiček, badyan,med Lice sane cerv Načervenézeli: žice, cibule 1ks, jablko cükr 2 lžice, červené vino kysané červené zelí, sůt POSTUP: Husu pečtivé nasolte a zalijte mlékem, kde jinechte dva dny marinovat fodstraníse tak veškerá pachuťa případný zápachl. Poté husu vviměte a opláchněte ve vode. Jabka rozpulte odstrantejadrince lef étebadyánahřebiček. Jablky naplnte hustuaž po okra Husuokminute adiktadnějivšude promasirujte lożte do pekáces trochou vody, prikryjte poklicia dejte do trouby Kmotr Svatomartinský ve23:00 na80°С.Jděte spát, onasi tam mezitím pěkně zaradi. Ráno troubu ani neotevirejte, jen přna 120Cav 11.30užji 1 99915 žicermi výpeku a husu všude potřete, zvyšte teplotu na 170 °Cavratte husu do trouby, aby krásně chytla barvu a měla křupavou kůrku Bez poklice dopékejte maximálně 20 minut. Cervené zeli: Lef knedlik houskový kynutý stalého míchánizpente na sádle nakrájenou cibuli, přidejte cukr a nechte zkaramelizovat. Přidejte nastrouhané jablko a červené z podlite vinem. Nechte podusit, osolte či dosladte podle chuti Jako hlavní chod Svatomartinské přijde vhod! MA Svatomartinské vino 2018 KE 018 Od neděle 11. listopadu od 11 hodin se múžete nést svěží ovo citou chutí tradičního Svatomartinského vína ročníku 2018. De k němu nejen pečenou husu, ale také paštiku nebo tradiční přesňáky maštěné sádlem. A nezapomeňte na sladkou tečku v podobě lahodných koláčků te si z Moravy 20 Na život jako víno!

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky