Leták BILLA - 7.11.2018 - 13.11.2018 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 7.11.2018 - 13.11.2018 - Produkty v akci - Zott, Tatra, jogurt, Jogobella, máslo, Studentská Pečeť, olej, slunečnicový olej, džus, Cappy, minerální voda, Korunní, voda neperlivá, Magnesia, voda jemně perlivá, alkohol, káva, mletá káva, Jacobs, Jacobs Aroma, vodka, rum, Tuzemák, Becherovka, bylinný likér, Leon, pleny, Pampers, gastronádoba, letiště. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 7.11.2018 do 13.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
ogobella HOPKE Herk Studentská TRADICNI CESKE MASLO 82 % TUKU / 250 g -21% -45% 90 Studentskas Tatra Máslo Zott Jogobella jogurt 150 g, více druhů dříve 12,90 90 dříve 59,90 Znáte z TV BILLA 0 SUPER CENA Jacobs Aroma Standard mletá káva 250 g dříve 89,90 Majola slunečnicový olej JACOBS dříve 39,90 AROMA STANDARD 90 2190 90 Studentská pečet 180 g, více druhů dříve 63,90 100g 13,83 K 00g 17,96 -20% 18% Magnesia jemně perlivá, neperlivá, perlivá 1,5 L, 3 druhy dřive 14,90 Karlovarská Becherovka 0,5 l, 2 druhy dříve od 184,90 ECHEROVKA 1190 149.90 Cappy JABLKO 100% Cap OF DRYNESS -50% ости 100% BILLA -27% -30% Leon Tuzemák, Vodka 0,5 L, 2 druhy dříve 109,90 SUPER CENA Pampers Pampers active baby dětské plenky od 50 ks, více druhů dřive 399,90 LEON active baby-dry 7970 Cappy 100% džus 1 L, více druhů dřive 39,90 Neplatí pro thiálky: Benátky nad Jizerou: Platanova, Benešov: Viou-kova, Čáslav: Chrudimská, České Budijovice: nám. Palackého: Frýdek -Mistek: Na pfikopê: Cheb- Svobodý, Chrudim Roosevelova Karlovy Vary: Krokova, Klatovy: Nádražní; Kostelec nad C. lesy Kraslice: Pardubice: námesti Republiky: Ptzeň: Monika, Plaská, Ostrava: Masarykovo nám., Výškovická; Praha: Belebradská, Hráskèho Křejpského, Letenské námesti, Na Petřrinách, Skuteckého. Sokolovská, V Celnic, Radotin: Sokolov: Pionýru; Rakovnik: nábřeži Dr. Benese Uherský Brod: Pořadí; Usti nad Labem: Masarykova Letak neplati pro liliálky BILLA Stop&Shop: Bmo: Kolařikova, Křenová, Minontská,Srbská, nám. Svobody, Ceské Budejovice: J.Opletala; Dečn: Plzenská, Retězová; Kartovy Vary: T. G. Masaryka: Olomouc: 8. května; Praha: 8 listopadu, Blox- Evropská, Karlin-Sokoloeská, Hlavní nádraži, Jankovcova, Karlovo námestt Korunní, Radimova, letište Ruzyně, Siemensova, Spálená-Quadrio, Siminkova, Vodičkova: Prostějov: Dukelská brána; Turno Sudetská Zlin. T.G:Ma arka, PRODAVAME MNOZSTVÍ 0BY KLAPRO OSOBNİ SPOTREBU ZBOZİ NAD RAMEC MAX MNOZSTVI PRODÁVAME ZA BEZNOU CENU CENYSOU UVEDENY P0ODEČTENIVSECH BILLA PY EOU ER OPPRANO A PSAN TADARENIAHASENVICAHIONOV GN PDUDNCPOHNA WAREINEURCS RACWENERTM PROPABACHIN ICELOM BuLL

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky