Leták BILLA - 14.11.2018 - 20.11.2018 - str. 10 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 10 ... 21
Leták BILLA - 14.11.2018 - 20.11.2018 - Produkty v akci - mrkvový salát, guláš, kung-pao, Bavorský guláš, tvaroh, Olma, olešnický tvaroh, mléko, plnotučné mléko, máslo, smetana, smetana ke šlehání, Orion, čokoláda, sušenky, BeBe, čokoláda na vaření, trojhránky, lupínky, cukr, cukr moučka, třtinový cukr, sůl, mandle, mandlové lupínky, IBK Trade, šálek, gastronádoba, hodiny. Strana 10.
1 ... 10 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 14.11.2018 do 20.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
Máslo

Máslo je pochoutka i cenná surovina v kuchyni. Jeho výroba byla na vesnicích vždy výhradní záležitostí hospodyně. Možná by se při sledování starého filmu nebo dobového dokumentu zdálo, že stloukání másla byla v podstatě jednoduchá záležitost. Není tomu tak. Technologie je sice jednoduchá, ale práce byla namáhavá a docela zdlouhavá.

Pokud chtěla hospodyně získat kilogram másla, pak musela do máselnice nalít dva a půl litru smetany. Smetana nesměla být příliš studená. Ideální teplota byla tak dvanáct stupňů. A pak už se mohlo začít stloukat máslo. Zprvu to šlo snadno, ale jak se začaly tvořit první máselné hrudky, práce se stávala stále namáhavější. Na otázku, jak dlouho se máslo tímto způsobem vyrábělo, není jednoduchá odpověď. Podle toho, jak byla hospodyně zručná a také rychlá.

 
Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
Recent JEDNODUCHÉ "TOFFEE" POHODLNĚ OHŘEJ BILLA EASYİ Mandle Plátky :21% BILLA Easy Bavorský guláš, EcE -12% Kung Pao 450 g, 2 d dři BILLA EASY! 9BAVORSKS GULAS 90 IBK Mandle plátky dříve 39,90 S KNEDLÍKY Ck bez phidavku latek zýranjickch chut a vuni Mrkvovy,salát nasem -40% -20% 1490 Salát mrkvový s ananasem, zelný s řepou, rajčatem, koprem 19 Orion Čokoláda na vaření 100 dříve 24,90 Olešn tvaro -21% 230 gn INGREDIENCE Olma Selská mléko 3,5% -33% 1 balení BeBe sušenek 100 g třtinového cukru 120 g másla 130 g čokolády na vaření, rozpuštěné FOV 50 g mandlových lupínků mořská su lístky čerstvé máty dříve 27,90 SELSKE [21901 119 90 Olešnický tvaroh dřive 29,90 POSTUP V pánvi s nepřilnavým povrchem rozpustte třtinový cukr a jeden šálek vody. Jakmile začne tekutina probublávat, přidejte máslo a promíchejte. Na dno podlouhlé obdélníkové formy o rozměrech 26x 12cm Imůžete použit ijinou formul vyskládejte sušenky a přelijte je karamelem. Nechte chvíli zaschnout a povrch pokapejte rozpuštěnou čokoládou, na kterou nasypte mandlové lupínky, mořskou sůl a lístky máty. Formu ložte na 3 hodiny do lednice a nalámejte na nepravidelné trojhránky -21% MET -13% Olma Smetana ke šlehání 33% 200 g Cukr moučka OLMA CUKR dřive 14,90 12 90 90 ke ileháni 100 g-995 Kč BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky