Leták BILLA - 21.11.2018 - 27.11.2018 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 21.11.2018 - 27.11.2018 - Produkty v akci - Brumík, sladké pečivo, gouda, Kunín, sýr, jogurt, selský jogurt, Schogetten, mléčná čokoláda, BeBe, Rio Mare, tuňák v konzervě, slunečnicový olej, sirup, Korunní, Velkopopovický Kozel, pivo, alkohol, Habánské sklepy, Yo, toaletní papír, Harmony. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 21.11.2018 do 27.11.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Velkopopovický Kozel

O tom, že reklama je skutečně mocná, a hlavně přináší neomezené možnosti pro své tvůrce, by mohly hovořit plechovky s logem českého piva Kozel. Před několika lety byly právě dvě plechovky Kozel vypuštěny až do vesmíru a odtud se snášely zpět k Zemi. Musely být z pochopitelných důvodů prázdné, ale i tak byl efekt dokonalý. Plechovka na tmavé pivo se dokonce dostala téměř o kilometr výše nežli světlé. Tento úspěšný pokus o reklamní tah se ale neuskutečnil v České republice, nýbrž v Rusku. Tam se totiž jedná o nejprodávanější české pivo. A nejen tam. Podle průzkumů je Velkopopovický Kozel neoblíbenější českou značkou po celém světě. To je jistě dobrá zpráva pro milovníky Velkopopovického Kozla, kteří navíc rádi cestují. Nikdy nezůstanou bez své oblíbené značky piva. Výrobci vaří Kozla stále podle tradičních výrobních postupů s použitím kvalitních českých surovin. Právě proto dostalo pivo Kozel prestižní ocenění a je držitelem ochranné známky České pivo.

 
Znáte TV Znáte BILLA Schogetten Alpine Milk Chocolate KuNiN! -33% -47% Kunín 90 Schogetten čokoláda 100 g, více druhů dříve 23,90 Selský jogurt ochucený 200 g, více druhů dříve 16,90 -31% Znáte z TV BILLA RIO SUPER CENA mare Tonno all Olio di Oliva -22% -50% BILLA Gouda 48 % t.vs. z pultu lahůdek cena za 100 g dříve 18,90 120 Rio Mare Tunák olivový olej, vlastní šťáva 2x 80/52 g, 2 druhy dříve 109,90 90 BeBe Brumík 30 g, více druhů dříve 8,90 CESKE PIV0 -35% Velkopopovický Kozel. Slunečnicový olej 0,5 l+záloha dříve 13,90 dříve 39,90 Sunflowe YO 2190 90 HOLUNDERBLUTE BLOTENSIRUP FRUCHTSIRUP Himbeere NOVE V BILLE -42% vína z Moravy vína z Cech VRSTVY PLY -20% HARMONY SUPER CENA vrstvy Habánské sklepy jakostní odrůdová vína 0,75 t, více druhů dříve 99,90 ExclusivePT -45% URE WHIT 90 5990 (BILLA YO sirup 0,7L, více druhů dříve 69,90 Harmony Exclusive toaletní papír 8 rolí, 4vrstvý dřive 109,90 2018 Neplali pro filtiálky. Benátky nad Jizerou: Ptatanova; Benešov: Vnoučkova, Cáslav: Chrudimská; České Budéjovnce: nám. Pałackého; Frydek Mistek: Na přikopě, Chebs: Svobody, Chrudim Rooseveltova: Karlovy Vary; Krokova, Klatovy: Nádražní, Kostelec nad &: lesy, Kraslice; Pardubice: námestí Republiky Pizen: Monika, Plaská; Ostrava: Masarykovo nám.. ýškovická; Praha: Bělehradská, Hráského Kreipského, Letenské namesti, Na Petřinách, Skuteckého, Sokolovská, V Celnici, Radotín; Sokolov. Pionýrů; Rakovnik: nabreží Or. Benese, Uherský Brod: Pofadi, Usti nad Labem Masarykova. Lstik neptati po tlialky BILLA Stop&Shop, Broo: Kolaříkova, Křenová, Minoritská, Srbská, nám Svobody, České Budéjovice: J.0pletala, Decin. Pizeńska, Retézová; Karlovy Vary: T:G. Masarylka:Olomouc: 8 kvétna; Praha 8 listopadu, Btox- Evropská. Karlin-Sokolovská, Hlavni nádražl, Jankovcova, Karlovo náměsti Korunni, Radimva, lehsté Ruzyně, Siemenswa, Spálená-Quadrio, Siminkova, Vodickova. Prostijov: Duketská brána; Tu no Stud tská,2ti. T .Mas ryka PRODA AME MNO STİDBVYKLA PROCSOBN SPOTREBU ZBO2 NAD RAMEC MAX ANO STVİ PRODAVAME ZABE2NDU CENU CENY JSOULI EDENY POODE TEN ECH SLEVAISO KONECNE Dev PRODANI ZÁSOB. TATO REKLAMA NENI NABIDKOU ANI VÝZVOU K PODAVANI NAB DEK JDEO DOKUMENT UR ENTV HRADNEK MARKETİNG V APROPAGAEN MECELOM 8İLLA SPOL S R. 0、SI VYHRAZUJE PRAVO NA OPRAVU PRİPADNÝCH TISKOVÝCH ČI JINYCH PODOBNÝCH CHYB V L EtAKU MOHOU BÝT POUZTY ILUSTRACNI FOTOGRAFIE

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky