Leták BILLA - 12.11.2018 - 9.12.2018 - str. 16 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 13 14 16
Leták BILLA - 12.11.2018 - 9.12.2018 - Produkty v akci - šunka, šunka nejvyšší jakosti, radamer, sýr, Studentská Pečeť, minerální voda, Korunní, alkohol, bílé víno, červené víno, sekt, Chardonnay, Merlot, Bohemia Sekt, Château Valtice, Vinařství Ludwig, Cavignon, šumivé víno, Diana Moravia, Eminhof, Roche Mazet, Jägermeister, bylinný likér, samolepka. Strana 16.
1 ... 13 14 16

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 12.11.2018 do 9.12.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
Jägermeister

Milovníci bylinných likérů jistě znají světoznámou značku Jägermeister, která byla založena už v roce 1878. Na trh se ale samotný likér dostává až o mnoho let později, a to v roce 1935. Receptura je dodnes chráněna a nikdo nepovolaný se k ní nemá šanci dostat.

Tajný recept je sestaven z 56 druhů koření, bylin a dalších přírodních surovin. Všechny přísady procházejí macerací a tím pádem se z nich získá nejen ta známá nenapodobitelná chuť, ale i vůně. Jediné, co vyšlo na světlo světa je fakt, že Jägermeister obsahuje citrusovou kůru, anýz, šafrán, lékořici a bobule jalovce. Šest týdnů se tyto a další přísady macerují v lihu. Vyrobený likér zraje nejméně po dobu jednoho roku v dubových sudech.

 
Bohemia Sekt

Jedním z ryze českých produktů v oblasti alkoholických nápojů je Bohemia Sekt. Podle průzkumů zná tuto značku bezmála 100 % respondentů. Málokdo ale ví, že tam, kde se dnes tento lahodný nápoj vyrábí, byl původně pivovar. Jen se mu příliš nedařilo. A z dnešního úhlu pohledu můžeme být za jeho neúspěchy vděční.

Pivo se ve výrobních prostorách značky Bohemia Sekt vařilo až do roku 1929. Pak došlo k ukončení provozu. S koncem druhé světové války došlo ke změně a závod se znovu rozeběhl. Tentokrát nešlo o pivo, ale o výrobu červeného sektu Black Widow (Černá vdova). Zajímavé jistě (nejen pro Plzeňany) je, že první lahve byly slavnostně otevřeny americkými vojáky v den osvobození Starého Plzence. Na oslavy padlo 37 000 lahví tohoto sektu. Úspěšná kariéra dnes tolik oblíbeného sektu mohla tedy započít. Zakrátko po Černé vdově spatřil světlo světa další druh sektu. Tentokrát dostal název Chateau Radyně. Bohemia Sekt se postupně stal nejoblíbenější značkou sektů, které jsou v České republice vyráběné.

 
MASA Château ValticeAT jakostní vína s přivlastkem Vinarstvi Ludwig jakostní vína s přivlastkem 0,75 1.viced ruhu Roche Mazet 0,75 1, více druhü AZET 0,75 L více druhů 90 90 Cavignon šumivé vino 075 L vice druhů Sunka bez éček nejvyssi jakosti z pultu lahůdek cena za 100 q 220 CHATEAU VALTICE ROCHE MAZE 90 CHARDONNAY 017 MERLOT 016 Bohemia Sekt Prestige Jagcrmcificr 56 Jägermeister 0,7 Diana Moravia Eminhof jakostní vína s přívlastkem 0,75, více druhů 1790 25900 PRODAVÁME MNOZSTVİ OBVYKLA PRO OSOENTSPOTREBU AKČNÍ ZBOŽÍ NAD RAMEC MAX MNO2STf PRODAVAME ZA BEZNOUCENU CENY JSOU UVEDENY PO ODECTENIVSECH SLEV A JSOU KONECNE TATO EKLAMA NENÍ NABÍDKOU ANI VÝZVOU KFODAANİ NABÍDEK, JDE O DOKUMENT URČENÝ VÝHRADNE 90 MARKETINGOVYM A PROPAGACNIM CELUM BILLA SPOL S PŘÍPADNÝCH TISKOVÝCH İCHPODOBNYCH CHYB FOTOGRAFIE JSOU POUZE LUSTRAČN DO VYPRODANI ZASOB VYHRAZUJE PRAVO NA OPRAVU Katalog neplati pro supermarkety: BILLA Stop&Shop; Beroun : nám. 产' Svobody, Svobody; Jičin: května: Praha: Karlovo náměstí Wilsonova, Siemensova, ul 8. listopadu, Jankovcova, Hráského, U Kamýku, Korunní, Radimova, Sokolovská, Spálená, Sokolovská, Schengenská, Šimúnkova, BLOX, Prostějov Dukelská brána Rakovnik: nábřeži Dr. Beneše: Tábor: Fr. Křižika, Kapitána Nálepky; Turnov Marie ; Děčin: Retězová; Frýdek-Mistek: Na Přikopě: Cheb Poštovné: Brno: Minoritská, náměstí usova: Karlovy Vary: T. G. Masaryka; Olomouc: SAUVİGNO Studentská; Uherské Hradiště: Velehradská třida; Zlin: T. G. Masaryka. CAVIGNON www.billa.cz回 BILLA 90 Radamer 45 % t. v s z pultu lahůdek PŘESNE PODLE MÉHO GUSTA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky