Leták BILLA - 12.11.2018 - 9.12.2018 - str. 10 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 10 ... 17
Leták BILLA - 12.11.2018 - 9.12.2018 - Produkty v akci - Jerky, paštika, brambůrky, sušené maso, slané tyčinky, Bohemia Chips, Bohemia, vroubky, Havlík, krekry, chipsy, slaný mix, Staropramen, Birell, Bernard, pivo, nealkoholické pivo, Desperados, cider, Kingswood. Strana 10.
1 ... 10 ... 17

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 12.11.2018 do 9.12.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 16 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 16. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Birell

Milovníci piva se nemusejí svého oblíbeného nápoje vzdávat ani ve chvíli, kdy chtějí usednout za volant nebo k nějaké zodpovědné práci, u které potřebují mít čistou hlavu. Stačí si vybrat mezi nabídkou nealkoholických piv, kterých je na trhu dostatek. K nejoblíbenějším produktům tohoto druhu patří už po dlouhou dobu nealkoholické pivo Birell. Při jeho výrobě jsou používány kvasinky, které jsou unikátní tím, že neprodukují téměř žádný alkohol, a přesto může vyráběné pivo projít kvašením i dokvašováním stejně, jako klasické alkoholické pivo.

 
Staropramen Smíchov Bernard Bohemian Ale mana0 0,5 90 Bernard BERNARD Svatechiedice Bohemia chips 27" roubkovane 179901 ice druhu ALI Quadro mix 200 90 Znáte z TV Desperados SOENE VROUBKY 1,5 % 0,5 Pa s přichuti 90 Kingswood 0,4 t, více druhů harská sål Kingswood eet Ros 0%NAVİC +10% NAS EQU Bruselská paštika s brusinkami pultu lahůdek 90 nVLİH HAVLİH BIRELL Botanicals TELENY CA Havlík tyčinky SMINEM 90 g. vi 90 TYCINKY SÝREMA SOLİ SE 90 Jim Jerky hovězi, krůti, vepřové 23 g 1690 Birell Botanicals BEEF

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky