Leták BILLA - 5.12.2018 - 11.12.2018 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 5.12.2018 - 11.12.2018 - Produkty v akci - eidam, hermelín, Zott, Kunín, Král sýrů, jogurt, Jogobella, smetana, smetana ke šlehání, Studentská Pečeť, Panzani, Rio Mare, tuňákový salát, Insalatissime, těstoviny, semolinové těstoviny, minerální voda, Korunní, voda neperlivá, Magnesia, voda jemně perlivá, světlé pivo, Braník, pivo, alkohol, káva, Nescafé, instantní káva, Nescafé Gold, Fernet Stock, bylinný likér, LG. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 5.12.2018 do 11.12.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Znáte TV 2018 1923 KRÄLSYRU HERMELİNr 肆3 A SKVELE CHUTm 95 TRADICE -29% 0 MLEKARNA KUNiN Smetana Eidam 45 % t.v s. z pultu lahůdek cena za 100 g dříve 16,90 90 Král sýrů Hermelín 120 g, více druhů 90 ke šleháni dříve 36,90 100.25K Znáte 26% Jogobella BILLA 0 NESCAFE GOLD Nescafé Gold, Crema instantní káva 200 g. 2 druhy dříve 279,00 SUPER CENA -45% 21990[6' Kunín Smetana ke šlehání 31% 200 g dřive 26,90 Zott ogobella 150 g, více druhů dříve 12,90 Znáte z TV Znáte Panzani Těstoviny semolinové 500 g, více druhů dříve 39,90 PANZANI -50% 90 Rio Mare Insalatissime 160 g, více druhů dříve 109,90 CITRUS -40% -20% Magnesia jemně perlivá, neperlivá, perlivá 1,5 L, 3 druhy dřive 14,90 SUPER CENA Braník světly 0,51+ záloha dříve 11,90 BRANÍK 90 1190 Fernet Stock 0,5 1, více druhů dříve 169,00 SVETL -199,80 K Neplati pro hiltalky; Benátky nad izerou: Platanova, Benesou Vnouckova, Easlav: Chrudinská, Ceste Busdejovices nam. Palackého. Frýdek-Mistek Na pfikope, Chel. Svobody Chrudin: Roosevettova Karlovy Vary Krokova, Klatovy: Nidražni, Kostelec nad C lesy Kraslice, Pardobice: natnésti Republdy, Pizeń: Monika, Plaská, 04trava; Masarýkov nám, V.Skovkcks, Praha: Balehradska Hraského. Krejeského, Letenské namesti, Na Petrnách. Skuteckeho, Sokelovská, V Celnici, Radoting Sokolov Ponyrh, Rakovnik; nåbrea Ur. Benese Uhersky Brod: Pofadi Usti nad Labem Masarykovà. rvianmdlBLLA Slop&Shop: Brnoc Kotarřikwa, Kienea. Minontská,Sriská, nám Svobody, Cede Budeonce J Upletala, Din hzciski, Retezows: Karlovy Vary LG Masaryka: Dlonoue: & kveton: Praha B fidopadi, Blox-Ewopská, KarlSokolovsks, Hlavni nadraži, Jankovzova, Karlove námisti, Korunni, Radimava, letliste Ruzyne, Siemensova, Spálená nadrio, Simunkowa, Vodkčva, Prodijov Dakelska bráns, Rurnov Studentská. Ztine: T. G. Masatyka, PRODAVAME MNDZSTV DEVYKLAPRO OSDONISPOTREB AOI NAD RAMEMA MNUZSTW PROAVAME 2A BE2N0CESU CENY ISCOX IVEDENY PO BRECTENIVSECH SLEVAJsti ki E NE n VIP DAN AS08 TATO REKLAM NE ABI JA 9 Vi POOA NINA İ K JDE npg UMENT URCE V HRADNE MARKETIN5 rMAPROPA A N MO EL BILA BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky