Leták BILLA - 3.12.2018 - 9.12.2018 - str. 2 - NEPLATNÝ LETÁK *

2
Leták BILLA - 3.12.2018 - 9.12.2018 - Produkty v akci - VOCÍLKA, šunka, gouda, sýr, jogurt, bílý jogurt, Hollandia, selský jogurt, Manner, olej, řepkový olej, Olé, sekt, Bohemia Sekt, Demi Sec, šumivé víno, Stará Myslivecká, whisky, zubní pasta, Lacalut. Strana 2.
2

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 3.12.2018 do 9.12.2018 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 2 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 2. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Bohemia Sekt

Jedním z ryze českých produktů v oblasti alkoholických nápojů je Bohemia Sekt. Podle průzkumů zná tuto značku bezmála 100 % respondentů. Málokdo ale ví, že tam, kde se dnes tento lahodný nápoj vyrábí, byl původně pivovar. Jen se mu příliš nedařilo. A z dnešního úhlu pohledu můžeme být za jeho neúspěchy vděční.

Pivo se ve výrobních prostorách značky Bohemia Sekt vařilo až do roku 1929. Pak došlo k ukončení provozu. S koncem druhé světové války došlo ke změně a závod se znovu rozeběhl. Tentokrát nešlo o pivo, ale o výrobu červeného sektu Black Widow (Černá vdova). Zajímavé jistě (nejen pro Plzeňany) je, že první lahve byly slavnostně otevřeny americkými vojáky v den osvobození Starého Plzence. Na oslavy padlo 37 000 lahví tohoto sektu. Úspěšná kariéra dnes tolik oblíbeného sektu mohla tedy započít. Zakrátko po Černé vdově spatřil světlo světa další druh sektu. Tentokrát dostal název Chateau Radyně. Bohemia Sekt se postupně stal nejoblíbenější značkou sektů, které jsou v České republice vyráběné.

 
BILLA VÁM PŘINÁši maximálni čerstuort PRO VAŠE KAZDODENNI NAKUPY. sl Náš tým se stará o to, aby byly produkty čerstvé a připravené tak, abyste je mohli vložit přímo do svého nákupního košíku OCÍLKA -50% SELSKY Rostlinný řepkový olej dřive 39,90 Hollandia Selský jogurt bílý 500 g dřive 21,90 -29% 90 -41% ROSTLIN REPKOY OLE 990 190 90 Sunka Vocilka z pultu lahůdek cena za 100 g Gouda 48 % t.vs. z pultu lahůdek cena za 100 q dříve ve aktiv Origina Neapoli -4 % -20% Stará myslivecká 0,51 Bohemia sekt 0,75 1, více druhů ve 124,90 Stará myslivecká -44% -44% 99899949| DEMI SEC Manner Lacalut zubní pasta oplatky hu 90 řive 8 PRODÁVÁME MNOžSTVÍ OBVYKLÉ PRO OSOBNÍ SPOTREBU. AKČNÍ ZBoží NAD RÁMEC MAX. MNOŽSTVÍ PRODÁVÁME ZA BÉŽNOU CENU CENY JSOU UVEDENY PO ODECTENÍ VŠECH SLEV A JSOU KONEČNÉ. PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB TATO REKLAMA NENÍ NABÍDKOU ANI VÝZVOU K PODÁVÁNÍ NABÍDEK, JDE O DOKUMENT URČENÝ VYHRADNÉ K MARKETINGOVÝM A PROPAGAČNÍM ÚČELÜM BILLA, SPOL. S R. O.. SI VYHRAZUJE PRÁVO NA OPRAVU PŘÍPADNÝCH TISKOVÝCH ČIJ BILLA H PODOBNÝCH CHYB

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky