Leták BILLA - 19.12.2018 - 2.1.2019 - str. 11 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 11 ... 29
Leták BILLA - 19.12.2018 - 2.1.2019 - Produkty v akci - pečivo, závin, treska, filé, aljašská treska, Mylord, rybí filet, Madeta, Madeland, Tatra, plátkový sýr, sýr, bílý jogurt, selský jogurt, mléko, Jesenka, vejce, smetana na vaření, listové těsto, zmrzlina, Apple. Strana 11.
1 ... 11 ... 29

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 19.12.2018 do 2.1.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 28 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 28. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
MADETA Ceskyvrobel GARANTOVANO Cesky vyrobei GARANTOVANO jedineo ehut ALJAŠSKÁ TRESKA ZMRAZENO NA MORI MADETA HOČESKE -25% Myloro MLÉKO! Jihočeské mléko lahodné 1,5 -21% lahodné POLOTUČNE 「IVe MOANDsKSH 11,5490 1 17"l Mylord Premium Porce filé bez kostí 90 -33% -45% TRES ALJAŠS -25% Mylord Premium ljašská treska filety SUPER CENA Tatra Jesenka ve 6990-1211-1 14 Madeland plátky 90 NOVE BILLA BILLA BILLA ke potravina -16% BILLA Selský jogurt bilý BILLA Apple strudel 16% 14049037 BILLA Závin s jablky tvarohem a rozinkami 600 g, 2 druhy elshý jos BILLA Zmrzlina vanička OBEN REPUB BILLA BILLA BILLA -35% BILLA Smetana 12% dřive 19,90 -30% -21% 120922 BILLA BILLA Vejce L z chovu na podestýlce dřive 32,90 2290 1990 Smetand BILLA Listové těsto 26,90 g =6,45 Kč 100 g = 7,24 Kč ·翔 汽 BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky