Leták BILLA - 19.12.2018 - 2.1.2019 - str. 3 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 5 6 ... 29
Leták BILLA - 19.12.2018 - 2.1.2019 - Produkty v akci - brambory, cibule, paprika, salát, petržel, červená paprika, Česká farma, AVE, vejce, majonéza, tatarská omáčka, hořčice, kremžská hořčice, plnotučná hořčice, lžička, Billy. Strana 3.
1 3 5 6 ... 29

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 19.12.2018 do 2.1.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 28 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 28. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Vejce

Klasická slepičí vejce jsou často zatracována jako zdroj „špatného“ cholesterolu. Podle mnoha odborníků tomu tak není. Jen je zapotřebí řídit se pravidlem, které nám radí, že všeho je třeba konzumovat s mírou. S cholesterolem je to totiž následovně. Pokud ho do těla dodáváme, pak si ho naše tělo už nevytváří. Vajíček se tedy už nemusíte obávat. Naopak. Jsou našemu organismu prospěšné tím, že obsahují celou řadu kvalitních vitamínů, minerálů a v neposlední řadě bílkovin.

Zapomenout bychom neměli ani na proteiny, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. Své o tom vědí nejvíce sportovci. Někteří lidé se vyhýbají vaječnému žloutku a konzumují pouze bílek. Pokud k tomu není žádný zdravotní důvod, pak je to chyba. Vaječný žloutek obsahuje látky, které stimulují vývoj mozku a zlepšují jeho celkový stav. Mohou také pomoci v koncentraci. Ve vaječném žloutku je také dostatek vitamínů A, D, E, B, a minerálů. Především vápníku, fosforu, draslíku, železa a zinku. Jíst pouze vaječné bílky se doporučuje při redukčních dietách. Bílky totiž obsahují minimum tuku a vysoké množství proteinů.

 
Vypěstováno, sklizeno a kontrolováno našimi farmáři. Dodáno přimo do Billy. BILLA BON To je cesta PŘIMO K VAM podle standardů BILLA BON VIA BO LA VIA S chuti príme kvám BILLA BON VIA BILLA BON | VIA -14% -15% Citron olný. 1 kg Turecko dřive 34,90 Paprika červená volná. 1 kg Spanělsko dřive 59,90 29% BRAMBOROVYSALAT S KORENONOU TELENINOU 490 Recept POSTUP: yelkém hrnci uvařfe doměkka bramboty INGREDIENCE 1 kg brambor česká farmaltypuA-salátovél 2 mrkve Česká farma, oškrábané 2 petržele Ceská farma, oškrábané lupce. Dobuvaru upravte podle velikosti brambor, pohybuje se kolem 15-20 minut, Brambory.nechte trochu zchladnout, oloupejte je a nakrájejte na kostičky Imužete použit také strunovýkráječl Zvlášt uvařte kořenovou zeleninu ma 1 cibule Ceskáfarma, oloupaná a nakrájená nadrobno naktádaných okurek, nakrájených na kostičky 3 vejce, varená natvrdoa nakrajená na kostckykabyslatuhá na skus lasi 15 minuti. Ve velké 250 g majonézy BILLA 2lžičky bileho vinného octa 1 lžíce plnotučné hořčice 1 lžička třtinového cukru cibuli, okur Osolte a mi prošlehejte majonézu s octem, horčicí a cukrem a dresinkem zalijte nakrájené přísady. Zlehka promichejte, salát ochutnejte apřipadně doladte o octerm. Nechte a před podávanim özdobte čerstvou petržel smes peprů snitky kadeř avé petržele na ozdobu Cankó patravina NAJDETE YNASICH PRODEJNÁCH BILLA -15% BILLA Majonéza, Tatarská omácka Pikant. Hořčice plnotučná, kremžská CESKA FARM Brambory BILLA [279 119 Majonéza obsahem vaječnéno Brambory konzumní pozdní varný typ A och nenzer BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky