Leták BILLA - 2.1.2019 - 8.1.2019 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 2.1.2019 - 8.1.2019 - Produkty v akci - pizza, mražená pizza, Pizza Ristorante, bonbóny, JoJo, cukr krystal, cukr, džus, Granini, alkohol, rum, Božkov, Krystal. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 2.1.2019 do 8.1.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

 
SUPER CENA Super ceny pro Vás! Znáte z TV Znáte z TV z TV E DA, de DxOetke Eelizione Specia storante PIZZA PROSCIUTTO :41% DOBRE Dr.Oelke Božkov Tradiční 0,5 , vice druhů dříve od 144,00 Ristorante -42% -33% PIZZA QUATTRO FORMAGGI BOŽKO CUKR KRYSTAL BOŽKOV SUPER CENA SUPER CENA SUPER CENA Richar sopping 90 90 Pizza Ristorante od 300 g, vice druhû dřive 74,90 Cukr krystal dřve 11,90 100 g od 11.59 1l- 19,8D Kč Billa je levná Bita je lemá. Bilt je lema granini JABLKO granini ViDCI EDİKY PORBEPATE VE -44% -4 % -45% 0 SUPER CENA SUPER CENA SUPER CENA 90 2990 Majola slunečnicový JoJo bonbony od 80 g, více druhǜ dřive 17,90 Granini 100% džus 1 L. vice druhů dřive 49,90 dřive 39,90 Neplatí pro hlialky: Benáthenad Jizcrou: l'latansva Ben: noučkoxa, Caclaw: Chruclinská: Cesk Bulowe: nam. l'alac kchs I nelek-Mistck: Na přikepě. Chet Svotody: Chrudm: Rkoseveltara Karlo "f Varv nikuva; Klalo v NAdia.rn; Kostel r nail l elák nelali pro filialky: lurnsu: Studentski; Elin: lnk. lesy Ki н licei Fanlubic kulovska, telni names!! R publik FI er Monika, Plaska; üsliava Mas i kuvu narı Vyskoncka; Piaha Be hlad k l liaskRho BILLA Slop Ship: Bimi: Kolařikowa, Kieuá. Min ilska, Srtiskà, nain Sniloily, Ceske nunlě J.Opletala. Decin: Pl nska, Pelerowa Kailny vaiy: T Masnyka: Olarouc: n.k Fraha: Duadrio, Surinkiva, oilnkna; Piosijos: Dukelská brana; ECE

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky