Leták BILLA - 9.1.2019 - 15.1.2019 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 9.1.2019 - 15.1.2019 - Produkty v akci - kuře, VOCÍLKA, kuřecí maso, gouda, sýr, olej, slunečnicový olej, minerální voda, Korunní, Pilsner Urquell, pivo, alkohol, mletá káva, Jihlavanka, vodka, Božkov, letiště. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 9.1.2019 do 15.1.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Jihlavanka

Než se káva dostane do vašeho šálku, projde několika náročnými fázemi úprav. Proto bychom měli vědět, jak správně připravit dobrý šálek kávy. Podle průzkumů je jednou z nejoblíbenějších značek mezi všemi druhy kávy Jihlavanka. Zrna pro její výrobu pocházejí z různých částí světa. Je to především z toho důvodu, aby se zachovala kvalita chuti i aromatické stránky této kávy. Tato káva vzniká složením ze dvou základních druhů. Jedná se o Robustu a Arabicu.

Robusta zvolená pro Jihlavanku většinou pochází z Vietnamu a Arabica se dováží převážně z Brazílie. Kávová zrna procházejí náročnou úpravou, jejímž základem je pražení horkým vzduchem při teplotě, která dosahuje 200 až 240 °C. V této horké vzdušné lázni setrvají zrna kolem dvou až tří minut. Technologie pražičky je velice promyšlená a propracovaná. Horký vzduch pomáhá zrnům v cirkulaci a tím pádem projde pražením každé jednotlivé kávové zrno. Horký vzduch se pro pražení osvědčil především proto, že tím káva dostane svou specifický a žádaný kyselý i hořký nádech. Pro zachování kvality chuti i aroma Jihlavanky je nutné po pražení zrna rychlým způsobem zchladit. Tajemství vyvážené chuti kávy Jihlavanka tkví také v tom, že se jednotlivé odrůdy praží zvlášť a poté se smíchají do konečné podoby.

 
Pilsner Urquell

O pivu by se dalo jistě říct, že je to tradiční český nápoj. Má také v našich zemích dlouhou a bohatou historii. Jedním z nejoblíbenějších pivních produktů je Pilsner Urquell. Tato značka je známá už od roku 1842 a stále se vaří podle unikátního postupu a s využitím pouze kvalitních surovin.

Je těžké říct, jestli pivo proslavilo Plzeň nebo tomu bylo naopak. Jisté ale je, že pivo se v Plzni oficiálně vařilo už od roku 1295, kdy udělil tomuto městu právo várečné sám král Václav II. Pak už nic nebránilo tomu, aby se začal stavět první pivovar. Ke světlému ležáku Pilsner Urquell ale byla ještě daleká cesta.

 
SUPER CENA Supe ceny pro Vás! pŘEJi Znáte z TV Znáte Z TV de 「nate z TV JIHLAVANKA -52% Jihlavanka mletá káva 1000 g dříve 229,00 Božkov Vodka 0,5 L, více druhů dříve od 139,00 -33% BOZKO SUPER CENA O CENA 429010890890 SUPER SUPER CENA VODKAs VOCILKA STANDARD original Smos kary Robust Kuře duo cena za 1 kg dříve 64,90 e 1000g 11:179,80 Kč Bitla je terma Bia je tená Bila je levná. ČESKÉ PIVO PLZEN ROME/ -45% erl -21% " SLNEČNİCOVÝ OLEJ SUPER : CENA ! SUPER CENA SUPER ENA Forte slunečnicový olej dříve 39,90 2190 Gouda 48 % t-vs. z pultu lahůdek 90 90 Pilsner Urquell 0,51+ záloha dříve 26,90 dřive 17,90 Neplati profil álky Benátky nad Jizerou Plata ova; Benesov vnoučkova, Cáslav Chrudimská; eské Budějovice: na Palackého; Frydek-Místek Na priko ě; Cheb Svobody: Chrudim Rooseveltova Karlovy Vary: Krokova; Klatovy: Nádražní, Kostelec nad C. lesy, Kraslice: Pardubice: náměsti Republiky: Plzeň: Monika, Plaská; Ostrava: Masarykovo nám., Výškovická, Praha: Bělehradská, Hráského Křejpského, Letenské náměsti, Na Petřinách, Skuteckého, Sokolovská, V Celnici, Radotin, Sokolov: Pionýrů: Rakovnik: nábřeži Dr Beneše, Uherský Brod: Pořadi, Usti nad Labem: Masarykova Leták neplatí pro filiálky: BILLA Stop&Shop; Brno: Kolařikova, Kienowá, Minoritská, Srbská, nárn. Svobody Ceské Budejovice: J.0pletala; Děčín: Ptzeiská, Retězová; Karlovy Vary: T. G. Masaryka; Olomouc: 8. května, Praha 8 listopadu, Blox- Evropská, Karlin Sokolovská, Hlavní nádraži, Jankowcova, Karlovo náměstí, Korunní, Radimova, letiště Ruzyně, Siemensova, Spátená Quadrio, Simin kova, Vodickova; Prostějov: Dukelská brána; Turnov. S udentská Zlin. T G Masaryka PRODA AME MNOZSTVI OBVYKLA PRO DSOBNÍ SPOTŘEBU ZBOZİ NAD RÁMEC MAX. MNOZSTVI PRODAVÁME ZA BEZNOU CENU CENY JSOU UVEDENY P0 00E TENİ VSECH SLEV A JSOU KONEČNE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. TATO REKLAMA NENI NABÍDKOU ANI VYZVOU K PODAVANI NABÍDEK, DE 0 DOKUMENT URČENÝ VÝHRADNE K MARKETINGOVÝM A PROPAGAČNIHUČELŮM. BILLA SPOL. S R 0., SIVYHRAZUJE PRAVO NA OPRAVU PŘIPADNİCH TISKOVİCH CI JINÝCH PODOBNYCH CHYB V LE TAKU MOHOU BİT POUZITY ILUSTRAČNI FOTOGRAFIE BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky