Leták BILLA - 16.1.2019 - 22.1.2019 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 16.1.2019 - 22.1.2019 - Produkty v akci - Madeta, Kunín, mléko, trvanlivé mléko, plnotučné mléko, smetana, smetana ke šlehání, čokoláda, Studentská Pečeť, Schogetten, Snickers, Twix, Bounty, Toffifee, bonboniéra, Mars, čokoládová tyčinka, těstoviny, špagety, semolinové těstoviny, Adriana, olej, řepkový olej, minerální voda, Korunní, Gambrinus, Radegast, pivo, alkohol, Radegast Rázná 10, Fernet Stock, bylinný likér, toaletní papír. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 16.1.2019 do 22.1.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
Radegast

Česká republika se může pochlubit tím, že vyrábí mnoho různých druhů piva. Dalo by se tedy říct, že pivo je naším národním nápojem. Každý milovník tohoto zlatavého moku si může vybrat podle své chuti. Jedním ze známých produktů v této oblasti je Radegast.

I přesto, že se jedná o celkem mladý pivovar, získalo si pivo Radegast věhlas nejen v našich končinách. Pivo Radegast oslavilo v nedávné době své padesátiny. Od chvíle, kdy byla uvařena první várka, receptura se nezměnila. Nebylo to ani zapotřebí. Radegast je oblíbený právě pro svou nezaměnitelnou chuť a výraznou hořkost.

 
Znáte česky výrobek GARANTOVANO Potravináiskou komorou CR KUNIN SImeKrz MADETA HLEDA, OČESKE 0 Kunín Smetana ke šlehání 31% MLÉKO notuče Jihočeské mléko trvanlivé 3,5% KUNÍN trvanlivé metand ke slehán 200 dříve 19,90 dříve 26,90 90 -4% 1990 Fernet Stock 0,5 L, více druhů dříve 169,00 Toffifee SUPER CENA 927 adricna SPAGHETTI №sti 500e 90 -46% 0 0 Adriana Těstoviny semolinové 500 g, více druhů dříve 36,90 1 199,80 Kč 90 90 Toffifee Billa je lerná dříve 49,90 100 g 26,32 Kč 100 g 3,98 Kč LUKANA Znáte BOUNTY SNICKERS LUKANA Repkový -30% TO SE POCITA Lukana Řepkový olej dříve 42,90 ČESKÉ PIVo -35% Snickers, Twix, Bounty, Mars tyčinka od 50 g, více druhů dříve 13,90 90 Originai Gambrinus Originál Radegast Rázná 10 0,5l +záloha dříve 12,90 100g - od 15,61 K SUPER CENA Schogetten navie SUPERDLURABLE BILLA Ellegance COOL AQUA -44% 90 Schogetten čokoláda 100 g, více druhů dříve 23,90 1 l = 17,80 Kč Tento Ellegance toaletní papír 8 rolí, 3vrstvý dříve 89,90 Billa je lemá role # 3 Neplat pro flüákyr Benátky nad Jizerou: Platanova, Bene šor houtkovv: Chrudimskà, Ceské Budjovce: nám. Palackého:Frjdek-Mistek Na př kopé: Cheb Svobody:Chrudim: Rooseveltova Karlovy Vary: Krokova, Klatovy: Nádrażni; Kostelec nad C. lesy, Kraslice: Pardubice: námésti Republiky: Pizeň: Monika, Plaská; Ostrava: Masarykovo nám., ýškovická; Praha: Bélehrads ká, Hráského, Křejpského, Letenské náměsti, Na Petřinách, Skuteckého, Sokolovská, V Celnici, Radotín; Sokolov: Pionýrů; Rakovník: nábřeži Dr. Beneše, Uherský Brod: Pořadi; Usti nad Labem Masarykova Leták neplati pro filialky: BILLA Stop&Shop: Brno: Kolaříkova, Křenová, Minoritská, Srbská, nám. Svobody; Ceské Budéjovice:J. Opletala; Děčín: Plzeñská. Retězová; Karlovy Vary: T. G Masaryka; Olomouc: 8. květ na: Praha 8. listopadu, Blox- Evropská, Karlin-Soko lovská, Hlavní nádraží, Jan kovcova, Karlovo náměsti, Korunní, Radimova, let iště Ruzyně, Siemensova, Spálená Quadrio, Simůnkova, Vodičkova; Prostějov: Dukelská brána Turno. Studentská: Zlin. TG. Masaryka. PRODÁVÁME MNOZSTVI OBVYKLÁ PROOSOBNÍ SPOTŘEBU. ZBOZİ NAD RÁMEC MAX MNOŽSTVÍ PRODÁVÁMEZA BĚŽNOU CENU CENY」SOU UVEDENY POODEČTENÍ VŠECH SLEVA JSOU KONEČNE DD VYPRODANÍ ZÁSOB. TATO REKLAMA NENI NABIDKOU ANI ÝZVOU K PODÁVANÍ NABIDEK JDE O DOKUMENT URČENYVYHRADNE K MARKETINGOVYM A PROPAGAČNÍM ÚČELUM BILLA, SPOL SR.O., SI VYHRAZUJE PRÁVO NA OPRAVU PŘÍPADNÝCH TISKOVÝCH Čl JINÝCH POD0BNYCH CHYB, V LETÁKU MOHOU BYT POUŽITYILUSTRAČNÍ FOTOGRAFIE BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky