Leták BILLA - 23.1.2019 - 29.1.2019 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 23.1.2019 - 29.1.2019 - Produkty v akci - gnocchi, bramborové noky, eidam, sýr, Studentská Pečeť, oplatky, Horalky, Merci, bonboniéra, olej, slunečnicový olej, minerální voda, Korunní, Gambrinus, pivo, alkohol, káva, Nescafé, instantní káva, Nescafé Gold, vodka, rum, Tuzemák, Hanácká vodka, pleny, Pampers. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 23.1.2019 do 29.1.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
-53% skočí Nescafé Gold, Crema instantní káva od 180 g, více druhů dříve 279,00 ESCAFE GOLD Znáte z TV -290 Eidam 45 % t.vs. z pultu lahůdek cena za 100 q dříve 16,90 12900 90 -45% 100 g- od 64,50 K SUPER CENA Le specialità patate -27% Bramborové noky Vepřová 90 Horalky heria plec bez kosti cena za 1 kg dříve 119,90 dříve 24,90 dříve 10,90 e O500 ge 1490 Billa je lená 790 100 g 15,80 K akci, -LE% Majola slunečnicový olej Znáte z TV merci Original Finest Seleefi MaJOLa 320 dříve 39,90 2190 79 90 Merci 250 g, více druhů dříve 119,00 ČESKÉ PIVO -32% 100 g 31,96 Kč ampers SUPER Pampers Premium dëtské plenky od 44 ks, více druhů při koupi 1 ks 409,00 -35% CENAPampers Hanácká vodka, Tuzemský 0,5L, 2 druhy dřive od 154,90 90 MULTI PACK od 2 kusů Gambrinus 90 Originál 1,5 LPET dříve 39,90 27900 1 17,94 Kč Bilta je levná. +199,80 K Neplatí pro filiálky: Benátky nad Jizerou: Platanova; Benešov: Vnoučkova; Čás lav: Chrudimská; České Budějovice: nám. Palackého: Frýdek-Mistek: Na přikopě: Cheb: Svobody: Chrudim: Rooseveltova; Karlovy Vary: Krokova; Klatovy: Nádražní; Kostelec nad C. lesy, Kraslice; Pardubice: náměsti Republiky: Plzeñ: Monika, Plaská; Ostrava: Masarykovo nám., Výškovická; Praha: Bělehrads ká, Hráského, Křejpského, Letenské náměstí, Na Petřinách, Skuteckého, Sokolovská, V Celnici, Radotín; Sokolov: Pionýrů; Rakovník: nábřeží Dr. Beneše, Uherský Brod: Pořadi; Usti nad Labem: Masarykova Leták neplatí pro filiálky: BILLA Stop&Shop: Brno: Kolařikova, Kře nová, Minoritská, Srbská, nám. Svobody, Ceské Budějovice: J. Opletala; Děčín: Plzeńská, Retèzová; Karlovy Vary: T. G. Masaryka; Olomouc: 8. květ na: Praha 8. listopadu, Blox-Evropská, Karlín- Soko lovská, Hlavní nádr aží, Jankovcova, Karlovo náměstí, Korunní, Radimova, let iště Ruzyně, Siemensova, Spálená Quadrio, Šimůnkova, Vodičkova; Prostějov: Dukelská brána; Turnov Studentská, Zlin: T. G. Masaryka. PRODAVÁME MNOŽSTVÍ OBVYKLA PRO OSOBNÍSPOTŘEBU. ZBOŽI NAD RAMEC MAX MNOŽSTVÍ PRODAVAME ZA BÈŽNOU CENU. CENY JSOU UVEDENY PO ODEČTENÍ VŠECH SLEVA」SOU KONECNE, DO VYPRODANİ ZASOB. TATO REKLAMA NENI NABÍDKOU ANI VYZVOU K PODAVANİ NABÍDEK, JDE O DOKUMENT URCENY VYHRADNE K MARKETINGOVYM A PROPAGACNİM UCELUM. BILLA. SPOL. SR.O., SI VYHRAZU JE PRÁVO NA OPRAVU PŘÍPADNÝCH TISKOVÝCHČI JINÝCH PODOBNÝCH CHYB V LETÁKU MOHOU BYT POUŽITYILUSTRAČNÍ FOTOGRAFIE. BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky