Leták BILLA - 6.2.2019 - 12.2.2019 - str. 18 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 18 ... 21
Leták BILLA - 6.2.2019 - 12.2.2019 - Produkty v akci - oplatky, Lina, Olé, Velkopopovický Kozel, pivo, alkohol, čistící prostředek, dezinfekce, čistič, multifunkční čistič, Sanytol, dezinfekční prostředek, dětská knížka. Strana 18.
1 ... 18 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 6.2.2019 do 12.2.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Velkopopovický Kozel

O tom, že reklama je skutečně mocná, a hlavně přináší neomezené možnosti pro své tvůrce, by mohly hovořit plechovky s logem českého piva Kozel. Před několika lety byly právě dvě plechovky Kozel vypuštěny až do vesmíru a odtud se snášely zpět k Zemi. Musely být z pochopitelných důvodů prázdné, ale i tak byl efekt dokonalý. Plechovka na tmavé pivo se dokonce dostala téměř o kilometr výše nežli světlé. Tento úspěšný pokus o reklamní tah se ale neuskutečnil v České republice, nýbrž v Rusku. Tam se totiž jedná o nejprodávanější české pivo. A nejen tam. Podle průzkumů je Velkopopovický Kozel neoblíbenější českou značkou po celém světě. To je jistě dobrá zpráva pro milovníky Velkopopovického Kozla, kteří navíc rádi cestují. Nikdy nezůstanou bez své oblíbené značky piva. Výrobci vaří Kozla stále podle tradičních výrobních postupů s použitím kvalitních českých surovin. Právě proto dostalo pivo Kozel prestižní ocenění a je držitelem ochranné známky České pivo.

 
POLETTE S NÁMI ZA TEPLEM! Skvělé hotely za nízké ceny BILLA TRAVEL ITS -20% 90 Lina 60 g, více druhů bězná cena 14,90 100 g = 19,83 Kč Jiż oo 10 990KčJIžoo 13 690 kč JIŽ OD Hawaii Palm Resort* Egypt - Hurghada 7 nocí, All Inclusive Odlet Praha, Brno, Ostrava Acacia By Bin Majid k, Spojené arabské emiráty-Ras Al Khaimah 7 nocí, snídaně Odlet Praha 0 Borges Olivový ole Extra panenský BORGES Cr EXTRA VIRGIN běžná cena 229,90 OLIVE OIL BILLA onlus Original 1790 Jiz oo 13 590 kč uiž oo 8 890Kč CESKE PIVo Kaya Maris x Turecko- Marmaris 7 nocí, All Inclusive Odlet Praha Taba nov Beach Hotel ★★★, Bulharsko Burgas 7 nocí, snídaně Odlet Praha, Brno, Ostrava -23% BILLA Bous club 90 Rezervujte na www.itsbilla.cz Tel: 800 220 800 BILLA ČERPEJTE SPOUSTU SLEV A VYHOD Velkopopovický Kozel ch Přehled partnerů na www.billa.cz/slevovaknizka Slevovou knižku si vyzvedněte na pokladně prodejny za 200 BILLA bonus bodů. Platnost slevové knížky 2. 1.-31. 3. 2019 běžná cena 104,902664 K VYUŽIJTE SLEVU NAPŘÍKLAD +BEZ CHLÓRU 0 Nassfeld Sanytol dezinfekční čisticí univerzální sprej nice surprise SLEVA NA SKIPAS 1 DEN ZDARMA při nákupu běžná cena 89,90 nginn ■ Bonus ch山 90 DhuS SANYTOL BILLA 58°] DEZINFEKCE UNIVERZALNI CISTIC v rakouském středisku NASSFELD Více o regionu na: www.nassfeld.at/cz 0 ml 1 1 ,78 Kč www.billa.cz VSTUPTE DO SVĚTA ATRAKTIVNÍCH NABÍDEK A SLEV!

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky