Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 4 ... 25
Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - Produkty v akci - Alpro, Madeta, PRÉSIDENT, Kunín, Liptov, Müller, Ehrmann, MOKATE, Kofola, limonáda, minerální voda, Ondrášovka, alkohol, sekt, Bohemia Sekt, šumivé víno, Henkel, Palmolive, Colgate, Casio. Strana 1.
1 3 4 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 11.2.2019 do 10.3.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Bohemia Sekt

Jedním z ryze českých produktů v oblasti alkoholických nápojů je Bohemia Sekt. Podle průzkumů zná tuto značku bezmála 100 % respondentů. Málokdo ale ví, že tam, kde se dnes tento lahodný nápoj vyrábí, byl původně pivovar. Jen se mu příliš nedařilo. A z dnešního úhlu pohledu můžeme být za jeho neúspěchy vděční.

Pivo se ve výrobních prostorách značky Bohemia Sekt vařilo až do roku 1929. Pak došlo k ukončení provozu. S koncem druhé světové války došlo ke změně a závod se znovu rozeběhl. Tentokrát nešlo o pivo, ale o výrobu červeného sektu Black Widow (Černá vdova). Zajímavé jistě (nejen pro Plzeňany) je, že první lahve byly slavnostně otevřeny americkými vojáky v den osvobození Starého Plzence. Na oslavy padlo 37 000 lahví tohoto sektu. Úspěšná kariéra dnes tolik oblíbeného sektu mohla tedy započít. Zakrátko po Černé vdově spatřil světlo světa další druh sektu. Tentokrát dostal název Chateau Radyně. Bohemia Sekt se postupně stal nejoblíbenější značkou sektů, které jsou v České republice vyráběné.

 
NAŠI PARTNEŘI BILLA Platnost od pondělí 11. 2. do neděle 10. 3. 2019. PŘESNĚ PODLE MÉHO GUSTA. Ehrmann AD ARVEAL BOHEMIA SEKT hatex-STOCK Liptov Sedlcansky COLGATE PALMOLIVE müller einex gsk Tt Womner(Henkel) l casio FRANZ JOSE Good Food.Good Life DXCLUSIVE MADETA! Intersnack Üsmev pro kałdého LLA々 alpro OLMADANONe PRESIDENT metanova cukrárna O) ODKOLEK MOKATE BIG KUNÍN SHOCK JDE kofola hiskas J.J.DARBOVEN SINCE L66 Ondrášovka αχ回 MILKPOL fr www.billa.cz

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky