Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - str. 15 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 15 ... 25
Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - Produkty v akci - alkohol, bílé víno, červené víno, Chardonnay, Merlot, růžové víno, víno, Cabernet Sauvignon, Sauvignon Blanc, Muscat rosé, Muscat, I Heart, Víno Mikulov, Dolci Momenti, Clin. Strana 15.
1 ... 15 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 11.2.2019 do 10.3.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

 
15 Dolci Momenti Vína I Heart 0,75 L, vice druhů Dolci Momenti Chardonnay Dolci Momenti Muscat Dolci Momenti Muscat Rosé Dolci Momenti Cabernet Sauvignon Dolci Momenti Merlot 90 790 Vina Dotci Momenti 75t vlce druhe Riesling 5990 milujeme RIESLING 9.87xč WNES merlot V NABIDCE TAKE SAUVIGNON BLANC, ROSE, MERLOT mu muscat www.adveal.cz 611 Víno Mikulov 0,75 L, více druhů sprit dujone sprit dědictvi pánù z Gicomu 1 93,20 Kč Esprit Espr Esprit do Rhône MIKULOVE 0,75 ru VÍNO MIKULOV 199 rit u joe Moros 、wiler,de. Seigneur, dr Clin" JE SNADNÉ PODLEHNOUT TAJEMNÉMU KoUZLU MÉSTA MIKULOV JEŠTE LEHČíJE ZAMILOVAT SI VYIMEČNÁ VÍNA, KTERÁ SE RODÍ NA DOHLED OD NĚ. A VYCHUTNAT SI MAGICKÉ SPOJENÍ MIKULOVSKÝCH ULIČEK A PEČLIVE VYBRANÝCH ODRÜD, TO JE JEDINECNÝ ZÁŽITEK, KTERY SI TED MUŽETE ZOPAKOVAT, KDYKOLI DOSTANETE CHUT. PRIDALI JSME HO TOTIZ DO KAŽDÉ LÁHVE VÍNA MIKULOV. Hértiar des Seigneure de Cicos INK RYNS ES Du RuONE www. adveal. cz COTES DL RHECOTES DU RHONIE

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky