Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - str. 9 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 9 ... 25
Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - Produkty v akci - dezert, Maggi, instantní jídlo, Orion, čokoláda, bonbóny, JoJo, káva, Espresso, Nescafé, instantní káva, Nescafé Gold. Strana 9.
1 ... 9 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 11.2.2019 do 10.3.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Nescafé Classic instantní káva gnétana 90 NESCAFE GOLD NESCAFE GOLD NESCAFE GOLD NESCAFE NESCAFE. 16 90 90 Maggi Nápady Nescafé Gold instantní káva 100 g, vice druhů g. vy VETA Nescafé Azera instantní káva 2 druhy :10990 709 JoJo bonbóny 170 g, více druhů 90 sen 100 g NESCAFE AZER NESCAFE AZERA Horká 90 69 MLECNA Espresso ri American NESCAFE AZERA Orion dezert od 154 g. 2 druhy Lekota 1990 Orion čokoláda America

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky