Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - str. 10 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 10 ... 25
Leták BILLA - 11.2.2019 - 10.3.2019 - Produkty v akci - dezert, Milka, oplatky, Horalky, sušenky, Kolonáda, čoko piškoty, trojhránky, Tatiana, biscuit, káva, zrnková káva, mletá káva, Jacobs Krönung, Jacobs, Espresso, kapsle, kávové kapsle, Nespresso, instantní káva, Douwe Egberts, L'Or, Pickwick, čaj, zelený čaj, ovocný čaj, Ava. Strana 10.
1 ... 10 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 11.2.2019 do 10.3.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
L'OR kapsle 1 ks, více druhů PROč CHTIT cOKOLIV JINÉHO NEŽ ZLATO aro 799 L'OR NEW ALUMINIUM mletá káva to 250 g, 2 druhy Tatiana dezert od 172 g, 2 druhy ESPRESSO 89 L'OR instantní káva 100 g, 2 druhy 90 CLASSIQUE ČOKOLADOVÝ Mix FONDO 100 g RISTRETTO ESPRESS 11990 NESPRESSO* OCHRANNA ZNAMKA TRETI OSOBY NEN VE SPOJEN S JACOBS DOUWE EGBERTS PODROBNÝ SEZNAM KOMPATIBILNÍCH STROJU NAJDETE NA WWW.LORESPRESSO.COM KOMPATIBILNÍ S KÁVOVARY HORALKY HORALKY ZRNKOVÁ KÁVA OD JACOBS 90 Horalky 35 g, více druhů Kolonáda Trojhránky 50 g, vice druhů 110 OCHUCENÁ INSTANTNÍ KÁVA THE MAGIC AROMA JACOBS CREAA acobs Crema acobs chucená nstantní kava 6g. 2 druhy ACOBS Jacobs Krönung, Crema Gold instantni káva 100 g.více druhů JACOBS KRONUNG Espresso zrnková ava 500g, 2druhy CARAMEL 199 79 1 112991 Milka Jaffa biscuit 147 g, 2 druhy 290 Milka Sušenky PICKWICK Pickwick čaj ovocný, zelený, funkční PICKWICK NEW milku hank PICKWICK PICKWICK PRÚDUŠKY PRIEDUSIKY Flaspeare굻 Fraït lah.seeA Green Tea -Milka 1 Dezert 泬 0 Milka Sušenky 44 g. 2 druhy

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky