Leták BILLA - 11.2.2019 - 17.2.2019 - str. 2 - NEPLATNÝ LETÁK *

2
Leták BILLA - 11.2.2019 - 17.2.2019 - Produkty v akci - pochoutkový salát, gnocchi, bramborové noky, mléčný nápoj, Müllermilch, mozartovy koule, džus, Granini, Březňák, pivo, alkohol, rum, Božkov, Božkov Originál, papírové kapesníky, Fine & Soft. Strana 2.
2

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 11.2.2019 do 17.2.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 2 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 2. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
BILLA VÁM PŘINÁši maximálni cestvost PRO VASE KAŽDODENNÍ NAKUPY. Náš tým se stará o to, aby byly produkty čerstvé a připravené tak, abyste je mohli vložit přímo do svého nákupního košíku. i patat üllermilci -26% -44% Müllermilch 400 g, vice druhů dřive 24,90 -55% 13 1432' Pochoutkový salát se šunkou Premium 100 Austria Mozartkugeln z pultu lahůd Bramborové noky ena za 100 g dřive 2 dříve 7 00 g- BREZNA granini BOŽKO -30% Březňák světlý 40% -3 % Božkov originál Granin -25% ru BREZNAK řive 4 ive 29901 as I 2990 I 삐 979刂 Fine&Soft kapesníčky v boxu řive 14,90 1 1090 PRODÁVÁME MNOŽSTVÍ OBVYKLE PRO OSOBNÍ SPOTŘEBU. AKČNÍ ZBOŽÍ NAD RÁMEC MAX. MNOŽSTVÍ PRODÁVÁME ZA BÈŽNOU CENU CENY JSOU UVEDENY PO ODEČTENÍ VŠECH SLEV A JSOU KONEČNÉ. PLATI DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB TATO REKLAMA NENÍ NABÍDKOU ANI VÝZVOU K PODÁVÁNÍ NABÍDEK, JDE O DOKUMENT URČENÝ VÝHRADNE K MARKETINGOVÝM A PROPAGAČNÍM ÚČELUM BILLA SPOL SR. 0., SI VYHRAZUJE PRÁVO NA OPRAVU PŘÍPADNÝCH TISKOVYCH ČI JINÝCH PODOBNÝCH CHYE BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky